מעצימה נשים

צפריר פאר, אשת עסקים מצליחה, גרושה ואמא לשלושה מקריית אתא, מקדישה את חיה ללמד נשים לא להיות תלויות באף אחד אחר חוץ מבעצמן. העצמה נשית 2020.

אם תשאלו את צפריר מה המשפט שמניע אותה בחיים היא תאמר לכם:"מאחורי כל אישה עומדת היא עצמה"!"
צפריר מגיעה מעולמות השיווק והמכירות, כבר מגיל צעיר התקדמה במהרה בשרשרת הניהול והמכירות עד שיצאה לדרך עצמאית משלה. מזה כשני עשורים היא משמשת כמנכ"לית, בעלים ומייסדת של גלובל סוכנות לביטוח בע"מ וטלטופ טלמרקטינג ושיווק, ארגון שכל ייעודו הוא הגדלת המכירות. במהלך השנים היא למדה כלים כגון: שירותי טלמרקטינג ושיווק, מכירות בפועל, תיאום פגישות, טיפול בלידים עבור לקוחות וארגונים גדולים. החברה מעסיקה לאורך השנים כ-40-50 עובדות, כולן נשים.
צפריר פאר היא יזמית בנשמתה, נותנת ייעוץ עסקי, ליווי בהקמה של עסקים ומוקדים. לאחרונה, מכרה את חלקה בגלובל בע"מ- תאגיד לביטוח ופיננסים שהקימה במו ידיה יחד עם שותפתה והיה ברשותה כ-7 שנים, ומנה כ- 15 עובדים נוספים. מחזור המכירות השנתי שלה בעסקים נע בין 5-6 מיליון שקל בשנה.
בין שלל פעילויותיה אף התנדבה בעמותת "יסמין" (ארגון ללא מטרת רווח, שכל ייעודו לקדם נשים עצמאיות בדרכן להצלחה) במסגרתה נתנה הרצאות ותמיכה לנשים בתחילת דרכן בזירה העסקית. צפריר משקיעה את זמנה בלימוד ואימון בעלות עסקים והבאתן לשגשוג כלכלי והצלחה מדויקת עבורן.

צילום רוני פרל

לדברי צפריר אין מושג כזה לא אפשרי, הכל אפשרי והיא ההוכחה החיה לכך: "כל אישה יכולה לעשות כל מה שהיא חולמת, הכול עניין של תפיסה ותודעה. היא צריכה להאמין בעצמה, ללמוד, לדייק את עצמה, לקבל כלים על מנת להגיע לביטחון כלכלי ללא תלות באיש. השליחות שלי לעזור לכל אישה להשיג את המטרות וההצלחות שלה. כל אישה שעוברת דרכי תעבור "צריבה" ותיקח איתה כלים פרקטיים ממשיים לצמיחת העסק ולניצול מרבי של הפוטנציאל שלה". צפריר מרצה ומעבירה סדנאות, הרצאות וכנסים המקנות כלים מקצועיים ואופרטיביים, בשיטה מדויקת לנשים המעוניינות להגדיל את הכנסותיהן בעסק ולהגיע להצלחה כלכלית. נוגעת במגוון רחב של נושאים, אשר כל אישה שהיא עסק מחויבת לדעת אותם ולשלוט בהם .לדוגמא: מודל השפעה – כלי לשיווק ומכירה, מהי תכנית עסקית ואיך בונים אותה, עולם החוקים בזירה העסקית, התמודדות עם הכובעים השונים של אישה : קריירה, אימהות, משפחה ועוד.
הסדנאות וההרצאות שלה משלבות סימולציות, המחשות וויזואליות ושיתוף פעולה של כל המשתתפות.
משרדה של צפריר פאר ממוקם בבניין ה-V סנטר,שדרות ההסתדרות 251 חיפה שם נמצאים העסקים והמשרדים שלה, כמו כן היא מקיימת את הסדנאות וההרצאות ברחבי הארץ בארגונים השונים המזמינים אותה. על היח"צ אמון משרדה של לימור כרסנטי.

אודות אורטל איבגי

אולי יעניין אותך גם?

מירי צור- לעצב את החלום שלך

מעצבת הפנים מירי צור, היא דוגמא מוחשית לרפורמה והחדשנות המובאת בימים אלו בעולם עיצוב הפנים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *