מרובע רומנטי משפחתי

שתי אחיות מנהלות בימים אלו מאבק סביב העסק המשותף ובעליהן לאחר שהתברר כי כל אחת מהאחיות שכבה עם הבעל של השנייה.

מדובר בשני זוגות באמצע שנות השלושים לחייהם. האחות הבוגרת נשואה ואם לשלושה ילדים. האחות הצעירה נשואה ואם לשניים. המשפחות מנהלות עסק משותף שבו שתי האחיות מחזיקות בתפקידים בכירים, האחת מנהלת כספים והשנייה משאבי אנוש.

באמצעות עורכת הדין שרין סולן טוענת האחות הצעירה, שמחזיקה בתפקיד מנהלת משאבי אנוש בחברה, בה מועסקים 35 עובדים, כי אחותה הבוגרת ממנה בחמש שנים, הצליחה לפתות את בעלה. "הם נסעו כמה פעמים לחו"ל במסגרת העבודה, אבל אף אחד לא ידע ולא העלה על דעתו שאחותי תלון באותו חדר עם בעלי", סיפרה האחות הצעירה ששכרה את שירותיו של בלש פרטי.

אחרי שהבגידה של האחות הבוגרת נחשפה, האחות הצעירה לא נשארה חייבת. היא איפשרה לבעלה להמשיך בהרגליו המגונים ולקחה על עצמה "פרויקט" לפתות את בעלה של אחותה כנקמה. "בקלות הכנסתי אותו למיטה ואחרי שתיעדתי אותו יחד איתי, חשפתי בפניו את הסיפור שאשתו בוגדת בו עם בעלי".

בבית המשפט לענייני משפחה מבקשת  עו"ד סולן להביא את הצדדים לגישור לגבי פירוק השותפות ומכירת העסק כעסק חי. בית המשפט שלח את הצדדים לגישור, במטרה להגיע להבנות לגבי הרכוש והעסק ובמקביל יוגשו תביעות גירושין של שתי האחיות לבית הדין הרבני.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרמי או בית המשפט לענייני משפחה

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה

האם יש שוני בין הערכאות בבדיני גירושין בין בית הדין לענייני משפחה לבין בית הדין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *