נבחרו זוכי "משורר בעירו" בקרית ביאליק

במסגרת המיזם "משורר בעירו" פרסמה עיריית קרית ביאליק קול קורא למשוררים תושבי העיר בכדי לבחור את יצירותיהם שיתפרסמו על גבי לוחות שייתלו על מבני חינוך ותרבות ובפארקים ציבוריים. מעל 30 תושבים נענו לאתגר ושלחו את יצירותיהם. ועדה מיוחדת שראשות מנכ"ל העירייה, ליאור טרגן, בחרה ארבעה שירים: "הזדקקות"  מאת ענת  גרי  לקריף, "חיים  נחמן"  מאת  יוסי דואק, "זו  עירי  קריית  ביאליק"  מאת  רון חיה ו"אלומות האור" מאת  לידור  שטרנברג.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, נפגש עם הזוכים בכדי לברכם באופן אישי ואמר: "מטרתנו היא לעודד כתיבה וקריאה אצל התושבים". יוזמה זו מצטרפת ליוזמות נוספות של העירייה כגון טיילת רבין, בה פרושות עמדות עם סיפורי הילדים מהפרויקט :"ילדי קריית ביאליק מספרים".

"מהיום שנבחרתי לתפקיד ראש העירייה החלטתי להשקיע בעידוד הקריאה החל מהגיל הרך. מעל עשור מדי שבוע אני מבקר בכיתות א' בעיר ומקריא להם ספר בשעת סיפור. במהלך השנה נאספים סיפורים פרי עטם של הילדים ואנו מפרסמים אותם בספר המחולק בסוף השנה לנשיא המדינה, לשר החינוך ולתלמידים עצמם", הוסיף דוקורסקי. לדבריו הפרויקט החדש הוא נדבך נוסף להעלאת קרנם של אנשי הספר, סופרים ומשוררים של קרית ביאליק.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *