ניידת המשאלות של המשטרה הגשימה חלום לתלמיד כיתה ג'

ניידת המשאלות של משטרת ישראל ערכה הבוקר הפתעה מיוחדת לאורי מהעיר נשר, כאשר שוטרי תחנת זבולון, ראש העירייה ומפקדת העיר הפתיעו אותו בבית הספר בנשר ולקחו אותו ליום משטרתי גדוש בחוויות .

מגשימים משאלה לאורי. צילום: דוברות המשטרה

היום המרגש החל בזכות הוריו של אורי, ששניהם מתנדבים במשטרה ואף הכירו בניידת, כאשר סיפרו בנקודת המשטרה בעיר על כך שחלומו של אורי להיות שוטר. משאלתם של ההורים הפכה היום למציאות, כאשר כל שוטרי התחנה, ויחידות נוספות  במחוז חוף נרתמו למשימה והבוקר ערכו לכבודו יום מיוחד.

כבר בתחילת היום הוענקו לאורי מדי שוטר והוא נסע בניידת משטרה מבצעית אל תחנת זבולון, תוך שהוא מפעיל אורות מהבהבים,  מפעיל את מערכת הכריזה ונותן הוראות לשוטרים ברשת הקשר. בהגיעו לתחנת המשטרה נערך טקס בנוכחות שוטרי וקציני התחנה בו הוענקה לאורי תעודת שוטר על ידי סגל הפיקוד.  

אורי הצטרף לצוות יס"מ והוצגו לו אופנועי המשטרה, יחידות פרשים וכלבנים, הפליג בספינת השיטור הימי מנמל חיפה ובהמשך, צפה במרכז השליטה הטכנולוגי של המחוז, סייע לחוקרי המז"פ בשימוש באמצעי זיהוי ויחד עם כלב משטרתי סייע לחבלנים לטפל בחפץ חשוד. המסע של אורי בתחנת המשטרה הסתיים בקבלת תשורות ממפקד התחנה, נצ"מ קובי קרני.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרמי או בית המשפט לענייני משפחה

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה

האם יש שוני בין הערכאות בבדיני גירושין בין בית הדין לענייני משפחה לבין בית הדין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *