ניתוח הנתונים הסטטיסטיים ממשחקה של מכבי חיפה מול עירוני קרית שמונה

ניתוח הנתונים הסטטיסטיים מהמשחק של מכבי חיפה מול קרית שמונה מראה כמה דברים מעניינים מאוד .

על אף הצפיפות מכבי חיפה איימה 21 פעמים על שערה של עירוני קרית שמונה(לעומת 13 פעמים מול הפועל חיפה), מהם 11 כדורים הלכו למסגרת(לעומת שש פעמים מול הפועל חיפה). תשע פעמים מסך האיומים היו משחקני הקו השני, נטע לביא שאיים ארבעה פעמים ( מתוכם אחד למסגרת ) ויובל אשכנזי שאיים חמש פעמים ( מתוכם שלוש למסגרת ) ואף הבקיע את השער השני במשחק. לאשכנזי אגב היה משחק לא כל כך טוב בלשון המעטה כאשר איבד 14 פעמים כדורים ליריבה, אך הוכיח כי הוא קורץ מחומר ממנו עשויים וינרים כיוון שהוא לא נשבר, חזר לעצמו בגדול במחצית השניה ואף כאמור כבש את השער השני. לנטע לביא היה משחק פושר מאוד.

יובל אשכנזי , צילום שלומי טובה

בחוליית ההגנה ראינו את טרנט סיינסבורי משכמו ומעלה מצד אחד, ואילו את אעיד חבשי ממשיך ביכולת החלשה שלו, הטעונה שיפור, מהצד השני. הבלם האוסטרלי הלך להכי הרבה מאבקים מבין הבלמים, 25 פעמים, וניצח בשבעים ושניים אחוזים מהם. עופרי ארד, שגם הוא נראה טוב, הלך 17 פעמים וניצח בשמונים ושניים אחוזים. חבשי כאמור הלך רק 12 פעמים וניצח בשש בלבד. חבשי גם לא הצליח לתקל ( הלך לשני תיקולים בלבד ולא הצליח בהם), לעומת האוסטרלי שתיקל שלוש פעמים (כולם בהצלחה) ועופרי ארד שהלך ללא פחות משמונה תיקולים וניצח בשישה מהם. חבשי גם איבד חמישה כדורים לעומת שלושה של שני חבריו, חילץ רק שישה כדורים (לעומת 14 של סיינסבורי ו-11 של ארד) ואין ספק כי הוא נמצא בירידה והצוות המקצועי חייב לקחת זאת לתשומת ליבו, בעיקר לקראת המשחק החשוב מול מכבי תל אביב.

אעיד חבשי, צילום שלומי טובה


המגינים רז מאיר וסאן מנחם תמכו רבות בהתקפה, אך מאיר היה חלש הגנתית ממקבילו השמאלי, למרות שהוא החל במהלך שהביא לשער הראשון כאשר מסר לשועה את הכדור ממנו הגיע השער.
לצ׳רון שרי היה משחק פושר מאוד, אך הוא איים פעמיים על המסגרת והשוער האורח הדף את הכדורים המסוכנים שלו.

צ׳רון שרי, צילום שלומי טובה

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *