נעצרו חשודים בעבירות סחיטה באזור הצפון

בתום חקירה סמויה שארכה מספר חודשים עצרה המשטרה שני חשודים בחשד לסחיטה באיומים ובכוח ועבירות לפי חוק איסור הלבנת הון בהיקף של מיליוני שקלים מבעלי עסקים ואנשים פרטיםם באזור הצפון.

היום (שני) בשעות הבוקר המוקדמות עם סיום שלב החקירה הסמויה שארכה מספר חודשים וכללה שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, פשטו בלשי המשטרה על בתיהם של שני חשודים, בשנות ה-30 לחייהם, כשהם מצויידים בצווי חיפוש ומעצר חתומים על ידי בית המשפט.

על פי החשד נהגו השניים לפעול בגזרת מחוז צפון בגביית סכומי כסף מאנשים, בעלי עסק ופרטיים, שלוו כסף מהשוק האפור ולא עלה ביכולתם לשלם את החוב, תוך שהם סוחטים אותם באיומים לפגוע בהם ולעיתים בבני משפחתם באם לא ישלמו את הסכום הנדרש. כמו כן על פי החשד ביצעו החשודים בכסף שגבו עבירות לפי חוק איסור הלבנת הון בהיקף כולל של מיליוני שקלים.

במהלך החיפושים נתפסו מכשירים סלולריים שונים ומסמכים רבים שנבדקים כעת על ידי החוקרים. מהמשטרה נמסר כי היא רואה בחומרה עבירות הפוגעות במרקם החברתי ותמשיך להילחם עם כלל האמצעים העומדים לרשותה על מנת לחזק את תחושת הביטחון בקרב הציבור ולהביא את העבריינים לדין. במשטרה קוראים למי שנפלו קרובן למעשי הסחיטה להגיש תלונה בתחנת המשטרה הקרובה אליהם.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *