נעצרו נאשמים בגניבה ממאושפזים בבתי חולים

המשטרה עצרה שני חשודים תושבי נהריה והקריות והגישה נגדם כתב אשום בגין גניבת רכוש וכרטיסי אשראי מחולים המאושפזים בבתי חולים וביצוע רכישות באמצעותם באלפי שקלים.

השבוע הגישה המשטרה כתב אישום על ידי יחידת התביעות המחוזית נגד תושב נהריה בן 56 החשוד בשישה מקרים שונים של גניבות ממטופלים בבית חולים הלל יפה בחדרה, כאשר על פי כתב האישום, החשוד ניצל את מצבם הבריאותי של המאושפזים, גנב את התיקים והארנקים ולאחר מכן יצא ל"מסע קניות" באמצעות כרטיסי האשראי שנמצאו בתיקי המטופלים.

כאמור, שבוע שעבר הגישה המשטרה כתב אישום נוסף,  הפעם  נגד חשוד תושב הקריות אשר אף הוא גנב על פי החשד ארנקים ממטופלים בבית החולים, הפעם בנהריה. הודות לשיתוף פעולה מקצועי עם מחלקות הבטחון של בתי החולים, נהריה, הילל יפה ורמב""ם, סרטון האבטחה בו נצפה החשוד, הופץ לבתי חולים אחרים באזור והתברר כי החשוד פעל גם במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה.

החשוד כאמור נעצר ושבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום בגין המיוחס לו,  כאשר בחיפוש בביתו נתפס חומר רב החשוד כגנוב. המשטרה מבקשת מהציבור לשמור על חפצים יקרי ערך וכרטיסי אשראי,  במקום הקשה להשגה וככל שנמצאים במקום ציבורי, לוודא כי רכוש זה נמצא במקום הקרוב לבעליו באופן שמור.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *