נפרדים מאירנה

אירנה דודינסקי, שנטמנה אתמול לצד בתה ענת רוזנברג, עבדה רק שנתיים בחברה לשילוח בין לאומי ועמילות מכס, אבל הצליחה להיכנס ללב העובדים. בעל החברה בני סלמון, נפרד מ"אירה הגדולה"

היא הגיעה אלינו לחברה ביולי 2017, כעובדת בצוות הנהלת חשבונות. בחורה שקטה טובת לב, שבאה לעשות את עבודתה על הצד הטוב ביותר. לפני כשנה הוצמד לה הכינוי ״אירה הגדולה״, כדי שנוכל להבדיל בין שתי האירנות שלנו.

נפרדים. קברן של דודינסקי ורוזנברג ז"ל
צילום: meko-me

לימים גם בעלה החל להראות במשרד, כיוון שהתחיל לייבא וכמובן בחר בחברתנו לשחרר לו את המטענים. 

האסון הזה תפס את כולנו בערב החג, חלקנו היינו בחופשה, חלקנו בהכנות בבית, רובנו במשרד, אבל אף אחד לא האמין שזאת אירה הגדולה, ״זאת שיושבת בקומה למעלה״.

לצערנו זו לא התבררה כטעות והנורא מכל קרה. אני מודה שדברים כאלה תופסים אותך, אולי בצבא, אבל אף אחד לא מכין אותך לשוק הזה, גם אם הבן אדם הוא אורח לרגע בחיים שלנו.

בני סלמון ואירנה דודינסקי בפורים האחרון
צילום: עצמי

היום נפרדנו ממנה בהלם ובאלם, בדמעות, בצער רב. כל המשרד נסע, ללא יוצא מן הכלל, סגרנו את הכל לשעתיים וחצי כדי לחלוק לה כבוד אחרון.

בקבוצת הוואטסאפ שלנו כתובים השמות למעלה, והיא הראשונה. הייתה לי התלבטות בעניין ההוצאה מהקבוצה ולבסוף החלטתי שהכיתוב ״אירנה הוצאה מהקבוצה״ יהיה רק לאחר שהיא ובתה ענת רוזנברג ז״ל יטמנו באדמה.

מצרף מספר תמונות של אירה שהיו בדף הפייסבוק שלנו ועוד אחת שצילמתי מיד כשחזרנו מההלוויה, של המחשב שלה, שמבקש לדעת את הסיסמא.

לצערנו זה כבר לא יקרה.

נוחי בשלום על משכבך, אירה יקרה.

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

תגובה אחת

  1. יוספה מזרחי

    טרגדיה נוראית! כמה עצוב וחבל, נראית לפי התמונה יפה מאוד חיצונית ופנימית. מוות מיותר! ?? ת.נ.צ.ב.ה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *