צפו: סוכלה הברחת סמים בשווי מאות אלפי שקלים

מבצע משותף למחוז הצפוני במשטרה ולוחמי צה"ל, הביא לתפיסה של 26 קילוגרמים של חשיש משטח לבנון

בלשי יחידת הגבולות מהיחידה המרכזית של מחוז צפון בשיתוף לוחמי צה"ל הצליחו לסכל לפנות בוקר הברחת סמים של כ- 26.5 ק"ג סם מסוכן מסוג חשיש משטח לבנון לתחומי מדינת ישראל.

אתמול משעות הערב המוקדמות פעלו בלשי היחידה בשיתוף לוחמי צה"ל בכפר עג'ר (רג'אר) השוכן על גבול לבנון-ישראל. במהלך הפעילות כנגד הברחת סמים מסוכנים הבלשים ששכבו במארב תפסו תיק שהכיל סמים מסוכנים והוברח משטח לבנון ועצרו שלושה חשודים. בבדיקת התיק נתפסו 32 חבילות של סם מסוכן מסוג חשיש במשקל כולל של 26.5 ק"ג ובשווי מוערך של כ-660 אלף שקלים.

צילום: היחידה המרכזית מחוז צפון

בשלושת החודשים האחרונים סיכלה יחידת הגבולות מספר הברחות של סמים מסוכנים מסוג חשיש במשקל כולל של 75 ק"ג והברחת ענק של 32 כלי נשק בשווי מוערך של כארבעה מיליון שקלים. פעילות זו מצטרפת לשורה ארוכה של פעילויות ומבצעים שביצעה ומבצעת המשטרה בשנים האחרונות. מדובר בסיכול הברחה נוסף בהיקף גדול בגבולות המדינה אשר מהווה נדבך נוסף ומרכזי במסגרת מלחמתה של משטרת ישראל בתופעות הפשיעה החמורה.

מהמשטרה נמסר כי היא תמשיך לפעול במגוון מישורים גלויים וסמויים במרחב האווירי, ביבשה במטרה להלחם בתופעות פשיעה חמורות על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירה.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *