סוכל ניסיון הברחת סמים מלבנון לישראל

בשעה שהמוני עם ישראל בילו בחגיגות יום העצמאות, הצליחו בלשי יחידת הגבולות מהיחידה המרכזית במשטרה לסכל הברחת סמים  של כ-13 קילוגרמים של סם מסוג חשיש, במסגרת עסקת סמים שהתקיימה בגבול לבנון ישראל.

אתמול, חמישי, בשעות הערב המוקדמות, בפעילות יזומה של בלשי יחידת הגבולות מהיחידה המרכזית, נעצרו שני חשודים, במהלך ניסיון הברחת סמים מסוכנים מסוג חשיש במשקל של כ- 13 קילוגרמים אשר בוצעה בגבול לבנון.

בארבעת החודשים הראשונים של השנה, בלשי יחידת הגבולות סיכלו עד כה שלוש הברחות של סמים במשקל כולל של כ- 35 קילוגרמים חשיש והברחת ענק של אמצעי לחימה הכוללים 31 אקדחים ותת מקלע אחד. השווי מוערך של כלל ההברחות שסוכלו עומד עד כה על כשלושה מיליון שקלים.

משטרת ישראל מנהלת מאבק נחוש ועיקש כנגד תופעת ייבוא, הפצה וסחר בסמים מסוכנים. שוטרי משטרת ישראל פועלים מדי יום במגוון דרכים במישור הסמוי והגלוי במטרה לסכל את פעילותם העבריינית של סוחרי סמים מסוכנים המסכנים את שלום הציבור ומהווים מחולל פשיעה בעל זיקה ישירה לעבירות פליליות נוספות וביניהם סחר בנשק אלימות ועוד.

משטרת ישראל מסרה כי היא תמשיך לפעול כל העת על מנת לסכל ניסיונותיהם של עבריינים להבריח סמים ואמצעי לחימה לשטחי ישראל בשיטות שונות, תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה ובמטרה להגן על שלומו וביטחונו של הציבור.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *