סולק מהישיבה והודח מראשות הוועדה

יו"ר האופוזיציה במועצת העיר קרית מוצקין ציקי אבישר, הוצא מישיבת מועצת העיר על ידי המאבטחים. כשיצא הוגשה הצעה להדיחו מתפקידו כיו"ר ועדת הביקורת

בישיבת מועצת העיר קרית מוצקין המתקיימת בשעה זו, העלה חבר המועצה יוסי מרקוביץ, הצעה להדיח את יו"ר האופוזיציה ציקי אבישר מתפקידו כיו"ר ועדת הביקורת.

המאבטחים הוציאו את אבישר. צילום מתוך שידור הישיבה
צילום: עיריית קרית מוצקין

קודם לדיון בהצעה, התפתח ויכוח בין אבישר לראש העירייה חיים צורי, מה שהוביל לבקשתו של צורי מהמאבטחים של המועצה להוציאו החוצה. מיד כשיצאה אבישר החוצה, הקריא מרקוביץ את הצעתו.

הוצא על ידי המאבטחים והודח. אבישר צילום: דורון גולן

"הצעתי לסדר אומרת לבטל את מינוי של צבי אבישר כחבר ויו"ר ועדת הביקורת, בשם מעילה בתפקידו הפרה הוראות פקודות העירייה", אמר מרקוביץ. "מזה 29 שנה פעלו בעירייה ועדות ביקורת, בראשן עמדו ראשי אופוזיציה, שלנגד עיניהם עמדה טובת העיר והמנהל התקין. בתחילת הקדנציה הנוכחית מונה חבר המועצה ציקי אבישר, אשר בניגוד לקודמיו פעל למוטט את אבני היסוד של הוועדה בניסיונות נואלים ומבישים להפוך אותה לפלטפורמה פוליטית, שכל מטרתה אסיפת עוד ועוד פרסומים נרקיסיסטיים בפייסבוק. לאחרונה הגדיל לעשות עם פרסום מעמד הביקורת זאת בעודו מכהן כיו"ר ועדת הביקורת".

בהמשך הצעת הסדר מונה מרקוביץ את ההפרות של אבישר ומציין את העבירות שעבר על פקודות העירייה, ביניהם הטענה כי אבישר פרסם בפומבי חלקים נרחבים מתוך מבקר העירייה, בטרם הונח דוח על שולחן חברי המועצה. עוד מתייחסת ההצעה להקלטות פרטיות וישיבות לא חוקיות, בהתייחס לישיבה שצולמה וחומריה הועברו לערוץ הטלוויזיה.

מוטט את אבני היסוד של הוועדה. מרקוביץ' צילום: דורון גולן

"לאור הדברים אנו מבקשים להדיחו לאלתר מתפקידו, הגשתי גם תלונה בעניין ואני שוקל לפנות למשטרה להגיש תלונה. מי שמדבר על אנשים מושחתים ועבריינים, שיזהר שלא יזרקו עליו אבנים, אם הוא גר בבית מזכוכית".

לפני שההצעה עלתה לסדר הציע צורי לחברי סיעתו של אבישר, למנות מישהו אחר במקומו בוועדת הביקורת, אך הם סרבו.

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *