סופי נקש לחברי המועצה: "תסתכלו על עצמכם ותתביישו"

בתגובה להודעה של ראש עיריית חיפה ד"ר עינת קליש, כי סבסוד הקייטנות הם ספין בחירות וכי אין סימוכין בתקציב לסבסוד, אמרה חברת המועצה סופי נקש: "אני מסתכלת על הכתוב שבסופו חתומה ראש העיר ומתביישת במה שנכתב ומתביישת במי שחתומה על המכתב. מכבסת מילים יפות שאין מאחוריהם דבר, ההורים נתנו צ'קים מספטמבר עד יולי על סכומים שהתבקשו לשלם על ידי העירייה, זה עובדה ולא לכאורה, עכשיו שלעירייה לא נוח הם באים ומשנים את ההסכם בצורה חד צדדית".

מתביישת. סופי נקש
צילום: דורון גולן


לדברי נקש, ההורים לא צריכים להמציא חוזים ומסמכים, עצם גביית התשלום מהווה הסכם. "כשאין תקציב ומקורות מימון לא מחזיקים חמישה סגנים ועוזרים, לא מעלים את תקציב לשכת ראש העיר בעוד חצי מליון שקל, לא מוסיפים תקציבים לתרבות תורנית, לא נוסעים משלחות לחול של חברי מועצה על חשבון משלם המסים.
"ראש עיר יקרה, תלמדי לעשות תעדוף וסדרי עדיפויות קודם ילדי העיר ורק אחר כך האתנן הפוליטי שהבטחת לחברי הקואליציה שלך. קודם כל רווחת התושבים ואחר כך רווחת נבחרי הציבור. אני מתביישת בחברי הקואליציה שרואים את הורי העיר דואגים מה יהיה עם הילדים ושותקים, כי הכיסא והתפקיד מעל הכל, הבושה היא כולה שלכם. בושה פשוט בושה, תסתכלו על עצמכם ופשוט תתביישו".

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *