סחט את רופא השיניים

כתב אישום הוגש היום לבית המשפט המחוזי נגד תושב ביאליק שסחט באיומים, מאות אלפי שקלים מרופא שיניים

פרקליטות מחוז חיפה הגישה היום לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום נגד מיכאל גולדשטיין (59) תושב קרית ביאליק, בגין סחיטה באיומים רופא שיניים תושב האזור במשך שנים, במאות אלפי שקלים.
מכתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד ארנון בהרב, עולה כי במהלך שנת 2004 הציע המתלונן לנאשם, שיפנה אליו מטופלים ובתמורה יקבל חצי מרווחי המרפאה. הנאשם הסכים להסדר ובמשך מספר שנים המתלונן שילם לנאשם חצי מרווחי המרפאה, בנוסף, המתלונן שילם מנוי קו טלפון נייד שהיה בשימושו של הנאשם.
בתחילת שנת 2009, הודיע רופא השיניים לנאשם, שהוא מפסיק את ההסדר ואת תשלום מנוי קו הטלפון. מאותה עת הנאשם לא הפנה לקוחות אל המתלונן. בתגובה לדבריו, איים הנאשם על המתלונן בפגיעה שלא כדין בגופו או בגופו של אדם אחר, ברכושו ובפרנסתו, באומרו שהמתלונן חייב לשלם לו בכל יום ה-15 לחודש סך של 6,000 שקלים וכן להמשיך לשלם את מנוי קו הטלפון.
בשל האיומים כאמור, שילם המתלונן לנאשם במשך שנים, סכום המוערך במאות אלפי שקלים ושילם את מנוי קו הטלפון בסכום המוערך באלפי שקלים.

היום ניתן לפרסם כי היחידה המרכזית ניהלה בשבועות האחרונים חקירה סמויה, במסגרתה הצליחה לאסוף ראיות ולעצור תושב הקריות, בחשד שסחט רופא שיניים מאזור חיפה במהלך עשר שנים תמורת "שמירה על הקליניקה", במאות אלפי שקלים. היחידה המרכזית הפעילה אמצעים שונים על מנת לאסוף את הראיות הנדרשות, עד השלב בו ניתן היה לעצור את החשוד עם הממצאים הדרושים לחקירה, לשם גיבוש כתב אישום על ידי הפרקליטות.

כאמור, הפרקליטות הגישה היום כתב אישום נגד תושב קרית ביאליק ובמקביל, ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם על לתום ההליכים המשפטיים נגדו.
 

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *