סידורי חניה חדשים בשוק תלפיות

בהתאם לבקשת התושבים ובעלי העסקים, בקרוב יחלו הסדרי חנייה חדשים באיזור השוק, אשר נועדו לחזק את העסקים ולהגביר נגישותם לציבור הלקוחות

בקרוב יופעלו הסדרי חנייה חדשים בשוק תלפיות, במסגרתם ייצבעו ב"כחול לבן" הרחובות: סירקין, לונץ, סוקולוב,השמש ועקרון. הסדרי חנייה אלו מתווספים לחנייה המוסדרת, הקיימת כיום ברחוב יחיאל ובמגרש החנייה ברחוב יחיאל-פינת עקרון. בעקבות הסדרת החנייה ברחוב עקרון, יהפוך הרחוב לחד-סטרי לכל אורכו.

הסדרים חדשים. תלפיות
צילום: ענת סלומון, דוברות עיריית חיפה

כחלק מהמהלך החדש, יקבלו דיירי המקום, בעלי רכבים, תווית חנייה, אשר תאפשר להם להחנות את רכביכם באיזור החנייה המוסדרת ברחובותיהם, ללא צורך בתשלום. כמו-כן, לרשות בעלי העסקים יעמדו מקומות חנייה, המיועדים לטעינה ופריקה.

הסדרי החנייה החדשים נועדו לחזק את העסקים הממוקמים בשוק, על ידי יצירת תחלופת חנייה גבוהה, ובנוסף לסייע לקהל לקוחות השוק במציאת מקום חנייה ביתר קלות ונוחות. כמו-כן, נועדו ההסדרים החדשים לשפר את רמת הנגישות של דוכני השוק עבור קהל הלקוחות.

שוק תלפיות שבשכונת הדר בחיפה ידוע בצבעוניותו הרבה ובריחות המאפיינים אותו, המוקנים לו ממגוון הפירות, הירקות ומארומת שלל התבלינים המצויים בו. כל אלה הופכים אותו ממקום רגיל לעריכת קניות, לאטרקציה תיירותית וקולינרית של ממש. אל חוויית החושים הנדירה הזו הצטרפו לאחרונה גם צלילי שוק, כאשר מידי יום שלישי, בשעות הערב, הופך השוק לטברנה צבעונית של הופעות חיות תחת כיפת השמיים, יחד עם מסעדות ובתי קפה, המציעים מגוון של אוכל אותנטי, בירות צוננות ואווירה קסומה במיוחד.

בנוסף, הופך מידי ערב (בימי חול) רחוב סירקין למדרחוב, ונסגר לתנועת רכבים. סגירת הרחוב תימשך עד לסוף חודש אוגוסט ובמהלך תקופה זו מורשים בעלי העסקים שבסביבה להוציא שולחנות וכיסאות למרכז הכביש, על מנת להפוך את הרחוב כולו לחגיגה של צבעים, מאכלים וצלילים שכה מאפיינת את השוק.    

אודות אורטל איבגי

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *