סימפוניה לכל המשפחה

בני נוער לצד נגנים מקצועיים מובילים מהארץ ומחו"ל, בקונצרט חגיגי במסגרת פסטיבל מוסיקה בתפן, 17 באוגוסט בשעה 11:30

"סימפוניית הצעצועים", קונצרט סיום חגיגי לכל המשפחה, ייערך במסגרת פסטיבל מוסיקה 4, מוזיאון הפתוח בגן התעשייה תפן, ביום שבת 17.8, בשעה 11:30.

בידור אחר. פסטיבל המוסיקה בתפן
צילום: המוזיאון הפתוח בתפן

הקונצרט בהנחיית, השחקן בן פרי ושירה של עומר חלמיש בהשתתפות 70 נגני תזמורת "ללא גבולות" ונגני "תזמורת תופי השלום" המנגנים על תופי פח ענקיים מטרינידד. בין היצירות: סימפוניית הצעצועים, הפנתר הוורוד, משימה בלתי אפשרית וקטעי מוסיקה קלה ואהובה. צפייה בכתות אמן וחזרות (ללא תשלום).

המוזיאון הפתוח בתפן, מארח כמדי קיץ, את פסטיבל המוסיקה, בניהולו האמנותי של המנצח ואמן כלי ההקשה חן צימבליסטה, לשלושה ימים של קונצרטים, כיתות אמן, סדנאות וחזרות עם מופעים לכל המשפחה. בשיתוף קרן משפחת רקאנטי, המוזיאון הפתוח תפן ועמותת "מפעל המוסיקה" המאפשר למוסיקאים צעירים להופיע לצד נגנים מקצועיים מהארץ ומהעולם.

עוד במוזיאון הפתוח בתפן- "פסלים"- תערוכה של בועז ועדיה, תערוכתו הראשונה בישראל, תערוכה מקיפה הכוללת 25 פסלים ועבודות התבליט האחרונות שיצר בסטודיו בניו יורק, "ייקה בול"- תערוכת בולים וסקיצות לבולים, המציגה את התרומה של יהדות דוברת גרמנית למפעל הציוני, כפי שהיא מתבטאת בעיצובם של הבולים, תערוכת מכוניות קלאסיות שנסעו על כבישי הארץ וגן פסלים במדשאות הגן.

לפרטים, תוכניה ורכישת כרטיסים: 04-8377777, barak-tickets.co.il

04-9109609/611, www.omuseums.org.il

אודות ורד לרנר

אולי יעניין אותך גם?

צילום עצמי

ספר ילדים לזכרה של מריה טל ז"ל

ספר ילדים ראשון מסוגו העוסק באובדן הורה, נכתב על ידי שירית זמיר תושבת קרית ביאליק, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *