"עד שלא נפסקים האיומים, אורה על הפסקת המאמצים למציאת פתרונות"

בעקבות ההודעות על עצירת פסטיבל התיאטרון הקהילתי במתנ״ס נווה יוסף, שיגרה ראש העירייה ד״ר עינת קליש רותם, מכתב ליו״ר מועצת המנהלים של מתנ״ס נווה יוסף

בעקבות ההודעות על עצירת פסטיבל התיאטרון הקהילתי במתנ״ס נווה יוסף, החלטה שנעשתה על ידי הנהלת מתנ״ס נווה יוסף בלבד, שיגרה ראש העירייה ד״ר עינת קליש רותם, מכתב ליו״ר מועצת המנהלים של מתנ״ס נווה יוסף עו"ד יונתן פרידלנד.

"בעיצומו של משבר הקייטנות, כאשר נפגשתי עם מנכ"ל המתנ"ס שמעון יפרח, לפני כמה שבועות ודיברתי על הצורך בכינון יחסי עבודה מתוקנים עם הנהגת העיר החדשה, התכוונתי לכל מילה", כתבה קליש. "בשבועיים האחרונים אני משקיעה זמן לא מבוטל על מנת להבין את עומק המשבר שנוצר משך שנים רבות בין מתנס נווה יוסף לבין גורמים שונים בעיריית חיפה ואת הרקע לבעיות הנוכחיות. לפני כשבוע הוריתי על עצירת כל שינויים תקציביים על מנת לדאוג להמשך הפעילות במתנ"ס חליסה ובשלוחות ועל מנת למנוע זעזועים נוספים ומיותרים".

עוד ציינה קליש במכתבה, כי שלשום קיימה ישיבת צוות רחבה על הלשכה המשפטית בעירייה ועם גורמים נוספים, מתוך מטרה להבין איך ניתן לגבש תוכנית עבודה ולעלות את יחסי המתנ"ס והעירייה על פסים חדשים. עוד ציינה כי בכוונתה לקיים פגישות עם אנשי המתנ"ס והוועד המנהל, וזאת עד שאבין את הבעיה על כל היבטיה ומכל נקודות המבט.

"מציאות כל כך מורכבת דורשת זמן למציאת פתרון גישור אמית. כאשר כולנו מתעוררים מדי שבוע למשבר חדש, סגירה, כותרות בעיתונים, איומים והטחות אשמה, אינני יכולה או מתכוונת להמשיך ולחתור לפתרונות. אי לכך, כל עוד המתנ"ס לא חוזר לפעילות רגילה ומחזיר את הפסטיבל השנתי ואת אירועי השגרה ועד שלא נפסקים האיומים, אורה על הפסקת המאמצים למציאת פתרונות גישור. גם לצוות החדש ולהנהגת העיר בראשותי מגיע זמן סביר לפעול בשקט וללא חרב על הצוואר".

במידה ותמשיכו לנהל מדיניות לוחמנית מול הנהגת העיר החדשה, למרות שלא היא שגרמה למשברים, ובמידה ותמשיכו לפגוע בתושבים שאתם טוענים כחשובים לכם – אפעל לסיום יחסי העבודה עם המתנ"ס .

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *