עובדי מתנ"ס קרית אתא התאגדו בהסתדרות

לאחר שמונה חודשים של מאבק, מתנ"ס קרית אתא הכיר בהתאגדות עובדי המתנ"ס ובהסתדרות החדשה כארגון היציג. המו"מ  על תנאי העסקתם של עובדי המתנ"ס יחל במיידית.

ברשת המתנ"סים בקרית אתא יש כ-300 עובדים שנמצאים כבר תקופה ארוכה בסכסוך עבודה מול רשת המתנס"ים העירונית. העובדים דורשים להשוות את תנאי עבודתם לתנאים של עובדי עירייה. בכדי להצטרף באופן רשמי להסתדרות הגישו עובדי רשת המתנ"סים טפסי הצטרפות.

משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה. צילום: יח"צ

במכתב ששלחה היועצת המשפטית של מתנ"ס קרית אתא ליועץ המשפטי של ההסתדרות במרחב חיפה נכתב כי "נכון למועד הקובע… מרשתי מכירה בייצוגיות של ארגונכם".

יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה משה מזרחי, מסר: אני מברך ומחבק בחום את עובדי מתנ"ס קרית אתא, את חברי ועד הפעולה שלהם ואת אנשי ההסתדרות במרחב חיפה, שפעלו בצורה נמרצת, אחראית ומסורה כדי לאגד את העובדים תחת ההסתדרות. אני סומך על ראש העיר יעקב פרץ, שיעמוד בהבטחתו להשוות את תנאי העסקת עובדי המתנ"ס לזה של עובדי העיריה".

יו"ר וועד הפעולה, אסנת פייביש. צילום: עצמי

יו"ר ועד הפעולה של עובדי המתנ"ס, אסנת פייביש, מסרה ל"מקומי" כי "אני גאה להיות חלק מההסתדרות, גאה להיות חלק מהמתנ"ס על כל העבודה הקשה שהשקענו. עשינו כברת דרך ארוכה ומייגעת אך בסופה הגענו לתוצאות והבנות". פייביש מסרה עוד כי היא אופטימית שהמשא ומתן על השוואת תנאי העסקת עובדי המתנ"ס לתנאי עובדי העירייה יחל מיידית.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *