"חלה הקלה במשא שהוא נושא על כתפיו"

בעקבות שחרור קצין המשטרה למעצר בית, קורא סנגורו למח"ש, לקבל החלטה מושכלת בנוגע לחקירת הירי ולהימנע מלחץ ציבורי

עו"ד יאיר נדשי המייצג את השוטר החשוד בירי למוות בסלומון טקה, קורא לציבור להפסיק את ההסתה, האיומים והשמועות הבלתי מרוסנות שפוגעות בקצין המשטרה ובמשפחת טקה.

בשיחה עם "מקומי" אומר נדשי, כי הוא ממליץ להתאזר בסבלנות עד לאחר קבלת החלטת מח"ש ולשלב ידיים בסולידריות. לדבריו, הוא חושש מהלחץ הציבורי שישפיע על מקבלי ההחלטות. "לשם כך אני ניצב לרשות מרשי ואעשה כל שביכולתי על מנת שמקבלי ההחלטות יקבלו החלטה נכונה ואמיתית שמשקפת את העובדות ולא את רחשי הלב הציבוריים".

נדשי מסר כי קצין המשטרה עובר ימים קשים. "כל אדם שהיה שומע איומים כאלה היה חווה את הקושי שחווה מרשי". לגבי החלטת בית משפט השלום בחיפה להסיר חלק גדול מהמגבלות שהוטלו על קצין המשטרה, חלה הקלה במשא שהוא נושא על כתפיו", אומר נדשי.

בהתייחסו להחלטת בית המשפט מהיום, מברך עו"ד נדשי על ההחלטה ואומר: "אני מקווה מאוד שמח"ש יצליחו להתעלות על הלחץ הציבורי הכבד שמופעל עליהם בימים אלו ולקבל החלטה מושכלת בקור רוח ועובדות, שהתגלו במהלך החקירה, ולא החלטה שהיא תוצאה של לחץ ציבורי או במטרה לרצות ציבור כזה או אחר".

נדשי הוסיף עוד והודה כי הוא לוקח בחשבון מצב בו מח"ש לא תגיש אפילו כתב אישום נגד קצין המשטרה ואמר כי הוא סבור שזו האפשרות הנכונה ביותר".

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *