עידן התמימות/מידן טל

מידן טל (צילום: עצמי)

עונת הכדורגל נגמרת עוד מעט ומיד אחריה מתחילה עונת המלפפונים וצריך להחליט על רכישת שחקנים, שאמורים להוביל את מכבי חיפה בשנה הבאה לאליפות.
נתחיל בעמדת השוער, עם כל הכבוד לגיא חיימוב, אני לא חושב שהוא יכול להמשיך לעמוד בשער של מכבי בשנה הבאה, במיוחד אם רוצים לקחת אליפות. רוב השערים שחיימוב ספג העונה היו כדורי גובה, וחיימוב הוא שוער נמוך שעלה למכבי במספר גבוה של נקודות בטבלה, חוץ מזה שלא יזיק לרכוש העונה שוער זר.
בואו נדבר על מגן שמאלי, התפקיד שהיה הכי חשוב להביא, אבל היה קשה למצוא שחקן ברמה גבוהה וזו הסיבה שהקבוצה כמעט ולא שיחקה מצד שמאל של המגרש. ועם כל הכבוד למאיר מנחם וגרשון, אף אחד מהם לא יכול להוביל אותנו בשנה הבאה לאליפות.
תפקיד נוסף שמכבי חייבת להתאמץ כדי למצוא את הטוב ביותר, זה הקשר. נטע לביא הוא שחקן בינוני ולא יכול להביא אותנו לאליפות, צריך להביא שחקן זר כמו אוגו או סורו שיעשו את העבודה.
התפקיד האחרון שמנהלי הקבוצה צריכים להתמקד בו הוא כנף ימין. צריך להביא שחקן כמו מאור בוזגלו, שמסיים חוזה, או חן עזרא, שאף אחד לא סופר בהפועל באר שבע.
אני בסך הכל ילד בן 14, שלא זכה מעולם לראות את מכבי לוקחת אליפות, כי הייתי רק בן חמש כשמכבי לקחה אליפות אחרונה, אבל אני שומע את אבא שלי מספר על הימים היפים שהיו פעם, עם שחקנים גדולים ולא ילדים, שאפילו לא קרעו זוג נעליים ומבקשים מיליון דולר בעונה. האמת היא, שגם אני רוצה לחוות את ההרגשה הזו, ואם הנהלת הקבוצה תקשיב לי ותתמקד בתפקידים האלה, בשנה הבאה אוכל להגשים את החלום הכי גדול שלי ולצפות במכבי חיפה לוקחת אליפות או לפחות מתמודדת עליה

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *