עידן ורוני רגף עושים את ברצלונה

הלוקיישן: ברצלונה. בליין אפ: מעט שופינג והרבה אבק. גילטי פלז'ר: הרבה מרגריטות ומוחיטו עם גבינת גאודה בצד. הדמויות: עידן ורוני רגף, רוכב המוטוקרוס של קבוצת המרוצים הונדה בישראל, שהגיעו למירוץ המוטו גו גרנאד פרי, או במילים עממיות: הפורמולה וואן של האופנועים. אבל לא אחת כרגף תוותר על שופינג בבירת האופנה הספרדית, יום אחד מהטיול הוקדש לקודש הפאשן ורגף אף דגמנה לוקים לקיר של מאמאשיק.

קצת פוזות בעיר אף פעם לא מזיקות. עידן רגף
צילום: עצמי

רגף, כמה נפילות ספרת?
" הכי מצחיק שכבר שלושה ימים אני מקבלת הודעות 'בהצלחה לרוני', 'שרוני ישמור על עצמו' ובסטורי, בכלל בהתרסקויות שואלים איך אני לא מפחדת עליו. אז למען הסר ספק רוני בסדר גמור".

ויותר מעניין, היו חתיכים?
"המירוץ הוא חלק מהסבב העולמי לאליפות העולם בכל שנה, שמתחרים בו רוכבים כמו ולנטינו רוסי מי שהיווה לרוני המון השראה מילדות, וכוכבים כמו מארק מארקז".

לא שכחה להתאים אאוטפיטים. עידן רגף

מי שילם את החשבון?
"רוני יזם את הנסיעה הזאת, כשקיבלנו הזמנה אישית מאחת הקבוצות המתחרות במירוץ, לסיור מבפנים ומקרוב לרוכבי אליפות העולם והמתחמים הפרטיים שלהם בזמן מרוץ. את המירוץ ראינו ממש על הכביש עצמו. אני חזרתי מאוהבת, מוקסמת והספרדים ניצחו".

ושופינג הולך עם אבק?

12 שנים איתו. עידן ורוני רגף
צילום: עצמי

"הגענו לברצלונה, העיר מלאת רשתות ספרדיות שכולנו אוהבות וביום אחד, מהבוקר עד הלילה, עשינו את רוב מה שיש לעיר הקסומה הזאת להציע, אבל הפעם החוויה לא הייתה בכובע של הפאשניסטה".

איך את מסכמת את החוויה?
"כבר 12 שנה שאני עם רוני ואופנועים הם חלק בלתי נפרד מחיי. במירוץ כזה עוד לא הייתי, תכל'ס זה כמו שאקח אותו לשבוע האופנה במילאנו, איי וויש".

מלמדת את נשות ברצלונה איך עושים את זה נכון. עידן רגף
צילום: עצמי

אודות חגית פורטל

אולי יעניין אותך גם?

מטבח בהיר? מטבח כהה? הגיע הזמן לתפוס גוון

לקראת משימת עיצוב מטבח חדש, אנשים רבים מתלבטים אם לבחור בגוונים כהים או בהירים. אם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *