עירוני נשר צנחה לליגה ב'

שנתיים הספיקו לעירוני נשר להתרסק ולרדת מהליגה הלאומית לליגה ב'

עירוני נשר, אחת מהקבוצות המבטיחות של הצפון, מצאה את עצמה מתרסקת ויורדת לליגה השנייה. הקבוצה שהגיעה מליגה ב', נחה עונה בליגה א' ועלתה בעונה שלאחר מכן לליגה הלאומית, חוזרת הביתה לליגה ב', כשהטענות הנשמעות מסביבה מצביעות, על מי שבנה אותה, כאשם להתרסקותה.

מתקציב של כ-900 אלף שקלים מעיריית נשר, המועדון מקבל רק כשליש מהסכום בשתי עונות רצופות, ודווקא כשהקבוצה החליטה לשחרר את עלי כנאענה עבור כסף, היא יוצרת רצף הפסדים ויורדת הישר לתהום.

מהצד השני, דווקא קבוצת נערים א' עושה חיל, כשהיא לוקחת את האליפות בליגה ארצית צפון ונותנת לקבוצת הנערים ב', שיעלו בעונה הבאה לנערים א', לקצור את הפרות ולשחק בליגת העל.

קבוצת נערים א'
(צילום: זאב אדלר)

בעלי המועדון שלומי פרץ כתב בדף הפייסבוק שלו: "אומנם ירדנו היום לליגה ב'. ראשית, אנו מתנצלים בפני מאות מאוהדי נשר שהגיעו לתמוך בקבוצה ושלחנו אותם מאוכזבים. ולמאות שהתקשרו ושלחו הודעות לחזק אותנו. שנרגע קצת ונעכל את הכאב והאכזבה הזאת, יהיה לנו הרבה מאוד מה להגיד על ההתנהלות נגדנו, שהציבור שלא יודע, ידע סוף סוף את האמת ואת הסיבות לירידת ליגה, ולא ימשיכו לחיות בשקרים והסיפורים שהפיצו על עירוני נשר. זאת שבת מתוקה של אלה עם שנאת החינם, זאת שבת מתוקה של אלה עם השמחה לאיד, אסור לשכוח רק שהכדור עגול. אנו מבטיחים, שגם אחרי האכזבה הגדולה שלנו, לא נשבר. אנו נמשיך להיות חזקים ושום כוח בעולם לא ישבור אותנו. אחרי הכל זה מפעל החיים שלנו, שהקמנו בשתי ידיים, ומה שנותן לנו הרבה כוח להמשיך, זו מחלקת הנוער האדירה שלנו. אלו הילדים שלנו, שיהיה להם איפה להגשים או לפחות לנסות את החלומות שלהם. קברניטי העיר צריכים להפנים שעירוני נשר זאת הקבוצה של העיר".

הקשר נועם בראון
(צילום: עודד חסין)

אודות מרסל אפרת כהן

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *