על הבר / מיומנה של ברמנית

היי, נעים מאוד, אני מרילין (שם בדוי כמובן) ואני ברמנית. כלומר, פסיכולוגית שמצוידת בבקבוק אלכוהול

צילום: אילוסטרציה

זה הדייט הראשון שלהם. יכולתי לזהות את זה על פי המבוכה, חוסר נוחות וההתרגשות. הוא בחולצה מכופתרת צמודה, שרשרת זהב עם מגן דוד נחה על צוואר והשיער הארוך שלו שהיה אסוף. היא לבושה בשמלה פרחונית וצנועה, שעשתה את שלה, זו עובדה שהבחור כל כך התרגש, והתבלבל כששאלתי אותו איזה משקה ירצה להזמין. הבחורה היפה לידו נגעה כל הזמן בשיערה, תלתלים זהובים שזהרו לאור המנורה מעליהם.

היא הזמינה גיוורץ והוא רצה בירה, אבל גמגם קצת ואני השלמתי את דבריו. "זה בסדר, אמרתי לעצמי, תיכף ישתה קצת ובטח ישתחרר. המשכתי בשלי, הכנתי קוקטיילים, מזגתי בירה, מרוכזת בעצמי, מדי פעם מעיפה מבט אליה בעיקר, לראות אם היא מחייכת. זה פשוט, צריך לתת להם לטעום שרטרז, ליקר שפותח איזה תא של אהבה במוח ומעלים את המבוכה.

"לא שואלת", אמרתי להם תוך שאני מוזגת להם צ'ייסרים. היא חייכה אלי בהקלה, נראה לי שהיא הייתה זקוקה לזה, החזיקה את ידיה בין הרגלים כמו ילד שמחכה לממתק, ככה היא חיכתה שאמזוג. הקפצתי את הבקבוק, הפכתי אותו ישירות אל תוך הכוס וחייכתי אליה, שתדע שזה על חשבון הבית.

שלושתנו הרמנו לחיים, היא החמיצה פנים בשניות הראשונות, הטעם של השרטרז חזק ושורף בגרון, כאילו שורף איתו את כל המחשבות. המשמרת תכף מסתיימת ואני מנסה להישאר ערנית, גם אני תפסתי סטלה לא קטנה, ואני עייפה ומותשת. לרגע אחד שכחתי מהזוג ומהמטרה שהצבתי לעצמי.

הם עדיין היו שם, על הבר. ראיתי שהיא קצת השתחררה, לטפה לעצמה את הפנים והוא הביט על נקודה רחוקה. היא לקחה את היד שלו והם יצאו.

הבר התחיל להתרוקן ואני סיימתי לעבוד, הורדתי מעלי את המשמרת, סיננתי "שלום" לכולם ויצאתי מהדלת. בפינה, ראיתי אותם מתנשקים, ותהיתי אם משהו יצא מהערב הזה, משניהם, אפילו אם רק יהיה ביניהם סקס מטורף של אלכוהול איכותי וטוב, מרילין עשתה את שלה.

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

החיים נמשכים / בקי מעוז

בקי מעוז (צילום: דורון גולן) שחור ולבן חלומות של בני האדם נרקמים בשנתנו, או לפחות …

תגובה אחת

  1. אמאלה איזה בר?
    נראלי שזה הייתי אני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *