ערים תאומות

ראשת העיר התאומה שטיגליץ צלנדורף ברלין ביקרה בקריית ביאליק והשתתפה עם ראש העיר אלי דוקורסקי בוועידת שלטון מקומי MUNI EXPO

ראשת העיר התאומה שטגליץ צלנדורף ברלין הגב' קריסטין ריכטר קוטובסקי הגיעה לקריית ביאליק לביקור בכדי להכיר מקרוב את הפרויקטים בנושא "עיר חכמה" המתקיימים בקרייה ולהשתתף בועידת שלטון מקומי ותערוכת MUNI EXPO  שאורגנה על ידי מרכז השלטון המקומי בכדי להציג את החידושים הטכנולוגים המוניציפאליים המאפשרים ליעל את פעילותן של הרשויות המקומיות.

ראש העיר אלי דוקורסקי אירח את גברת ריכטר קוטובסקי וסייר איתה במרכז השירות לתושב בו הוצג פרויקט "העיר החכמה" שבאמצעותו "המוקד הרואה" מפעיל מרחוק את המצלמות המפוזרות ברחבי העיר לשם שמירה על ביטחונם של התושבים, מנהל את התאורה עד לרמה של עוצמת הארה בנורה בודדת. כמו כן, לאור הגידול הרב במספר התושבים ופיתוח שכונות חדשות, הוצג אופן הטיפול הפרטני בתושבי העיר החדשים. האורחת ביקרה באזור התעשייה, במפעל "וינפרו-גבעון" המייצר רכיבים למטוסי בואינג ומערכת הביטחון. כמו כן, ביקרה ראשת העיר מגרמניה בבית הידידות – מרכז מורשת עולי אתיופיה ושמעה על תהליכי קליטתם של העולים בעיר תוך שמירה על מורשתם וטעמה מטקס הבונה.

צילום: עיריית קרית ביאליק
 ראשת העיר התאומה שטגליץ צלנדורף ברלין ראש העיר אלי דוקורסקי, משנה לראש העיר דר' רויטל סבירסקי עם מנהלת בית הידידות אורה טסמה
צילום: עיריית קרית ביאליק

בהמשך לביקור בקריית ביאליק השתתף ראש העיר אלי דוקורסקי וראשת העיר שטיגליץ צלנדורף בתערוכת החדשנות וועידת השלטון המקומי לצד 120 ראשי רשויות מכל רחבי העולם שלמדו מקרוב על תחומים מוניציפאליים פורצי דרך, כגון ביטחון וחירום, סייבר, סביבה וכלכלה. ביריד השתתפו מעל 150 נציגים מכל תחומי הניהול העירוני, אשר התמקדו בפתרונות תחבורה, אמצעים להגנת סייבר והתמודדות בזמן חירום.

ראש העיר אלי דוקורסקי ציין כי הוא רואה חשיבות רבה בקידום קשרי ידידות עם הערים בעולם: "לשלטון המקומי כוח משמעותי בקידום חדשנות פורצת דרך, לכן חשוב ללמוד אחד מהשני בכדי להוביל לשיפור השירותים ולהצליח להביא את הטכנולוגיה לטובת התושבים".

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *