עשרות חשודים בסחר בסמים נעצרו בפעילות של סוכן סמוי

במסגרת המאבק של משטרת ישראל נגד תופעות פשיעה חמורות הפוגעות בביטחון האישי ועל מנת לאפשר שגרת חיים בטוחה לאזרח הנורמטיבי, הפעילה היחידה המרכזית של מחוז צפון סוכן סמוי שפעל בקרב העבריינים לאורך תקופה ארוכה. היום, שני, בשעות הבוקר המוקדמות עם המעבר לשלב החקירה הגלויה, עצרו השוטרים 31 חשודים בעבירות סחר בסמים מסוכנים

לפנות בוקר פשטו השוטרים וביניהם בלשים,חוקרים, לוחמי יס"מ ומג"ב, כלבנים וחוקרי זיהוי פלילי פשטו על בתיהם של החשודים בסחר בסמים מסוכנים מסוג: קוקאין, אקסטזי, MDMA,חשיש וקאנביס. בפעילות אותרו ונעצרו 31 חשודים(20-36),תושבי קרית חיים ,מגדל העמק, עפולה, יוקנעם, נצרת עילית, בית שאן, יפיע ובוסמת טבעון. בנוסף, בחיפושים בבתים נתפסו: סמים מסוגים שונים ובמשקלים שונים וכן ראיות נוספות הקושרות אותם עפ"י החשד לעבירות המיוחסות. עוד נתפסו שני כלי רכב בבעלות החשודים לצורך חילוטם.

מחפשים סמים. צילום: דוברות המשטרה

הסוכן המשטרתי הופעל בקרב החשודים בצורה מוקפדת ומבוקרת במשך חודשים ארוכים, במהלכם רכש את אמון העבריינים ופעל בסביבתם, באופן זה הצליח הסוכן לרכוש מהחשודים במספר הזדמנויות שונות סמים מסוכנים במשקלים שונים מסוג: קוקאין, אקסטזי,MDMA, חשיש ומריחואנה תוך איסוף הראיות הנדרשות כנגד הסוחרים.

מהמשטרה נמסר כי היא תמשיך להפעיל מגוון אמצעים ויכולות מבצעיות ומודיעיניות, במטרה להילחם בתופעות פשיעה חמורות. מבצע זה שבמסגרתו הופעל סוכן מצטרף לשורה ארוכה של פעילויות ומבצעים שביצעה ומבצעת משטרת ישראל בשנים האחרונות, על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירה.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *