עשרות כלי רכב הושבתו בסוף השבוע

המשטרה פסלה בסוף השבוע עשרות רישיונות נהיגה והשביתה עשרות כלי רכב של נהגים שסיכנו את משתמשי הדרך בחשד לנהיגה בשכרות ועוד בתחומי המחוז הצפוני.

במסגרת המאבק של משטרת ישראל בנגע תאונות הדרכים, ערכו שוטרי התנועה במהלך סוף השבוע, אכיפה ממוקדת ומוגברת בתחומי מחוז חוף, נגד עבירות המסכנות את בטחון משתמשי הדרך ואלה המוגדרות בריונות כביש, למען שלום הציבור.

בתוך כך, עשרות שוטרי תנועה פעלו באופן גלוי וסמוי במהלך סוף השבוע, תוך הפעלת מכשור וסמכויות אכיפה המאפשרות "להוריד מהכביש" נהגים המסכנים את כלל משתמשי הדרך ואלה המזלזלים בחוק ונוהגים בבריונות כאשר נרשמו מעל 500 דוחות בגין עבירות תנועה שונות.

במסגרת מיקוד האכיפה בתחום הנהיגה המסוכנת בגילופין, נבדקו בנשיפון 661 נהגים ונרשמו  17 זימונים לדין בגין נהיגה בשכרות ועוד חמישה נהגים בגין עבירות תנועה חמורות נוספות, לצד השבתת 24 כלי רכב ופסילת רישיונות נהיגה בכפוף לשימוע של 22 נהגים.

משטרת ישראל מסרה כי היא תמשיך בפעילות אכיפה מוגברת וחסרת פשרות כנגד נהגים המסכנים את שלום הציבור ובטחונו באופן נהיגתם ותפעיל את כלל הסמכויות בחוק על מנת למצות עמם את הדין עד תום.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *