פועל נהרג בתאונת עבודה בחיפה

צוותי החירום שהגיעו למקום, איתרו אדם מבוגר, שנפלה עליו מכונה כבדה והוא נפגע בראשו. לצוותים הרפואיים לא נותר אלא לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירה

לפני זמן קצר התקבל דיווח על תאונת עבודה שארעה במפעל בחיפה. צוותי חירום והצלה שהגיעו למקום, טיפלו בפועל הסובל מחבלת ראש קשה, שנפגע כתוצאה מתאונת עבודה בחצר המפעל, ברחוב ההסתדרות במפרץ חיפה.

כוחות הצלה הגיעו למקום
צילום: תיעוד מבצעי מד"א

החובש הבכיר של מד"א, איתי מזור, שהגיע רכוב על אופנוע סיפר: ״כשהגענו למקום ראיתי בשביל הגישה סמוך למפעל גבר כבן 50 שוכב מחוסר הכרה, עם חבלת ראש קשה. תוך כדי הבדיקות הרפואיות סיפרו לי שהוא נפצע בזמן עבודתו. הוא היה ללא סימני חיים, ולפראמדיקים של מד״א לא נותר אלא לקבוע את מותו״.

"מדובר במנופאי שנמחץ למוות כתוצאה ממכונה (מחרטה) שנפלה עליו. למרבה הצער נקבע מותו בזירת האירוע עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל", סיפרו אהרון יהודה הורוויץ וישי שחר חובשים באיחוד הצלה.

מהמשטרה נמסר: במוקד 100 התקבל לפני מספר דקות דיווח בדבר מנוף שקרס בשדרות ההסתדרות בחיפה וכתוצאה נפגע אדם, שזהותו טרם ידועה, באורח קשה. על פי דיווח גורמי רפואה, מתבצעות כעת פעולות החייאה במקום. המשטרה סגרה את הזירה ובודקת את נסיבות האירוע".

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *