פעולות אותן מומלץ לבצע בכל בוקר על מנת לשמור על עור הפנים

כולם רוצים לשמור על עור הפנים – כידוע, ניתן לנו רק עור פנים אחד, אשר אמור לשרת אותנו לאורך כל החיים ואם לא נשמור עליו, הוא עלול להיפגע – ובשלב מסוים, כבר יהיה קשה להסתיר את המפגעים.
החדשות הטובות הן שיש מספר פעולות בסיסיות, פשוטות ויומיומיות, בהן כל אחד יכול לנקוט על מנת לשמור על עור הפנים ואף לטפח אותו להלן, הפעולות הבולטות ביותר:

שימוש נכון ומושכל בקרם הלחות
אז נכון, שקיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את קרם הלחות בו תעשו שימוש – כאשר, יש לבחור בקרם לחות מבית מותג בעל שם ומוניטין בתחום ולשים דגש גם על הרכיבים של קרם הלחות – ולוודא שמדובר ברכיבים איכותיים. כמובן, שגם מידת ההתאמה לסוג העור ולמצבו תשפיע במידה רבה על הבחירה.
מעבר להקפדה על בחירת קרם הלחות, יש לשים דגש גם על שימוש נכון באותו הקרם. יש למרוח את הקרם על עור פנים יבש ונקי.
חשוב להקפיד על מריחה בצורה עדינה, בכל הפנים, גם מסביב לעיניים בצורה תנועתית, כלפי מעלה.
יש לתת לקרם את הזמן להיספג בעור – אם המריחה היא בשעות הבוקר לפני האיפור, חשוב להמתין קצת בין שלב מריחת הקרם ועד ששמים את האיפור.

הקפדה על שימוש במסיר איפור
איפור
עלול לחסום את הנקבוביות מלנשום ולכן, קיימת חשיבות גבוהה להקפיד על שימוש במסיר איפור.
קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה גם את מסיר האיפור, כדאי לוודא שמדובר במסיר איפור שהינו טבעי ועדין וכמובן, מתאים גם לסוג עור הפנים.

להקפיד על שתיית מים
שתיית מים יכולה לתרום תרומה גדולה לניקוי של רעלים מהגוף ובכוחם של המים לסייע בשימור הרכות, החיוניות והגמישות של העור.
כמובן, שבכדי להשיג את המטרה, חשוב להקפיד על שתייה מרובה – כאשר, ההמלצה היא לשתות בכל יום בין 8  ל-10 כוסות מים – ואם יש אפשרות לשתות גם כמויות גדולות יותר, אז כדאי ומומלץ לעשות זאת.זה נכון שזה לא פשוט לשתות כל כך הרבה מים, אבל לצד שמירה על האור, למים יש חשיבות ותרומה רבה לבריאות ולכן, ההמלצה היא להתמיד בכל מה שקשור לנושא ההתמדה של השתייה.

לעשות שימוש בסרום לפנים
סרום לפנים הוא בעל תפקיד חשוב ומשמעותי לשמירה על עור הפנים – כאשר, בכוחו של סרום איכותי, להעניק לעור גמישות, זוהר ורכות.
הסרום יכול לסייע בהליכים של התחדשות העור ולהגן עליו מפני נזקים פוטנציאליים רבים אליהם הוא חשוף ביום יום.
כמובן, שבכדי ליהנות מכל התועלות הרבים אשר טמונים באותו הסרום, חשוב לבחור את המוצר בתבונה – לשים דגש על האיכות, על הרכיבים ועל פרמטרים אחרים.
מעבר לכך, יש להקפיד ולהשתמש בסרום בצורה נבונה – כאשר, יש לקרוא את ההוראות של היצרן וליישם אותם בפועל.

קרם הגנה – לאורך כל ימות השנה
רבים חושבים שהשימוש בקרם הגנה נועד רק לעונת הקיץ החמה ובכן, מדובר בחשיבה מוטעית מיסודה, מכיוון שיש להשתמש בקרם הגנה מתאים ואיכותי לאורך כל השנה.
כאמור, חשוב לבחור בקרם הגנה איכותי, מבית מותג אשר נחשב לבעל שם בתחום.
יש לוודא שקרם ההגנה כולל רכיבים אשר מגינים על העור מפני קרינת UVA.

כאמור, מדובר בפעולות פשוטות אשר טומנות בחובן ערך רב בכל מה שקשור לשמירה והגנה על עור הפנים – לכן, קיימת חשיבות גבוהה להקפיד על ביצוע כל הפעולות וכאמור, גם על הצורה בה מבצעים כל אחת מאותן הפעולות.

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

מתנות יוקרתיות – מארזי השוקולד לאירועים מושלמים

שוקולד פרלינים מהווה חלק מהאמנות של עולם השוקולד. מארזי פרלינים הפכו לסמל של יוקרה בכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *