פעילות מוגברת של המשטרה בחופי הרחצה

המשטרה הגבירה את פריסתה בחופי הרחצה במסגרת היערכותה המבצעית למען שלום הציבור באירועי הקיץ, חופשת התלמידים ועונת הרחצה

משטרת ישראל ערוכה כמידי קיץ לקראת המוני בית ישראל שיפקדו את חופי הרחצה במהלך החודשים הקרובים ומדגישה בפני הציבור את החשיבות הרבה בנקיטת זהירות, הישמעות להנחיות הבטיחות וציות לחוק, לרבות חוקי עזר עירוניים.  משטרת ישראל על יחידותיה השונות, לרבות שיטור רגלי, סיור, שיטור עירוני ויחידות השיטור הימי, ערוכות כבר בימים אלו לקראת תחילת חופשת הקיץ והן לעונת הרחצה שנפתחה לאחרונה באופן רשמי.

מסיירים בחוף. צילום: דוברות המשטרה

בתוך כך, עשרות שוטרים, כוחות יס"מ ויחידת כלבי השיטור, נפרסו החל מסוף השבוע לאורך חופי הרחצה שבתחומי המחוז, מראש הנקרה ועד גבעת אולגה, בשילוב כוחות משטרה גלויים וסמויים, במטרה לתת מענה מהיר ונכון למניעת אירועים פליליים, לרבות אירועי אלימות, רכוש ופגיעה בסדר הציבורי.

במשטרה מדגישים כי לצד פעילותה המבצעית של יחידת השיטור הימי, על ציבור הרוחצים לגלות אחריות ולנקוט בכלל הפעולות הנדרשות לשמירה על ביטחונם בהם: למשתמשים בכלי שייט אופנוע ים או סירה, להקפדיד על חוקי השייט, רישיון בתוקף מומלץ להצטייד במכשיר טלפון סלולרי כשהוא מוגן ממים, חייגו 100 למשטרת ישראל במקרה חירום. במידה ושתיתם אלכוהול, הפקידו את מפתחות הרכב בידיו של נהג תורן שלא שתה.  הקפידו על ציות לחוק, לרבות חוקי עזר עירוניים האוסרים רעש, הכנסת בקבוקי זכוכית ועוד, והימנעו בכך מנקיטת צעדי אכיפה נגדכם. השאירו איש קשר בחוף כאשר נכנסים לים, לשחיה  גלישה או שייט, ושמרו על קשר עין לקריאת עזרה בעת הצורך.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *