פרסי הצטיינות ל"רוגוזין" והישיבה התיכונית בקרית אתא

החטיבה העליונה "רוגוזין" והישיבה התיכונית בקרית אתא זכו בפרס הצטיינות ארצי של משרד החינוך הבוחן את ההישגים הלימודיים, החברתיים והערכיים של בית הספר

פרס ההצטיינןת הארצי של משרד החינוך, בוחן את ההישגים של בית הספר שחוללו את השינוי המשמעותי ביותר בקרב הלומדים בתכנית התגמול הדיפרנציאלי המתקיימת בחטיבות העליונות במטרה לטפח את המצוינות בקרב המורים ובקרב התלמידים. 

תכנית תגמול זו מגדירה את יעדי בית הספר וההישגים החינוכיים ומעניקה הכרה ציבורית לצוותי בתי הספר שפעלו במסירות על מנת לעמוד ביעדים. 

החטיבה העליונה  "רוגוזין" והישיבה התיכונית זכו בניקוד הגבוה ביותר, ביחד עם עוד 286 בתי ספר מכל הארץ, במסגרת מודל התגמול הדיפרנציאלי בקידום תלמידיהם, ביחס לשנה הקודמת וביחס להישגיהם בתחום הלימודי, החברתי והערכי. 

מעיריית קרית אתא נמסר כי החינוך הוא הגורם העיקרי המחולל שינוי באיכות החיים בעיר ולשם כך משקיעה העירייה את מירב המשאבים בהטמעת תכניות לימוד ייחודיות, לצד תכניות העשרה ופיתוח פיזי של מוסדות החינוך. 

במכתב שנשלח למנהלים ציין משרד החינוך, "זכייה זו היא אות הערכה למנהיגות ולעשייה החינוכית המעמיקה של הצוותים החינוכיים ומעידה על כך שהמצוינות הבית ספרית נוגעת בכל תחומי החיים של התלמידים".

לדברי משרד החינוך זו השנה השביעית בה עובדי ההוראה בחטיבות העליונות זוכים למענקים בגין הישגי בית הספר. התכנית מעלה על נס ומתגמלת בתי ספר שהישגיהם הם תוצאה של מאמץ מתמשך, של השקעה עקבית של תלמידים ומורים ומקדמת את עבודת הצוות בבית הספר, את היושרה הבית ספרית, את טוהר הבחינות ואת האמון במורים ובציוניהם הבית ספריים.

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *