צפו: זוג קשישים נסעו נגד כיוון התנועה

מתנדב איחוד הצלה, שנסע על אופנוע ברחוב זבולון בקרית אתא, הבחין בזוג על קלנועית נוסע נגד כיוון התנועה. המתנדב עצר את תנועת הרכבים ואפשר לבני הזוג לנסוע ולהגיע בבטחה לביתם

אתמול (שלישי) בשעות הערב, הבחין מתנדב איחוד הצלה, שנסע על אופנוע, בזוג קשישים שנוסע על קלנועית בקרית אתא, נגד כיוון התנועה. המתנדב למעשה מנע אסון בכך שלא איפשר להם להמשיך בנסיעתם.

זוג הקשישים נסע נגד כיוון התנועה ברחוב זבולון בקריית אתא, רחוב שידע לא מעט תאונות דרכים. נהג מונית הגיח מולם, זיהה אותם והחל להאט ולמזלם הרב, ממול רכב מתנדב איחוד הצלה אלי גדז' על אופנולנס ולמעשה הציל את חייהם.

צילום: איחוד הצלה

גדז׳ צפצף וסימן להם לעצור, הוא אף אמר להם שהם נוסעים נגד כיוון התנועה. נהג הקלנועית השיב לגדז' שהם רוצים ללכת הביתה וגדז' השיב: ״לא, לא, לא. ממש לא, אתם נוסעים נגד כיוון התנועה. ידרסו אתכם. אתם לא תיסעו ככה, תסתובבו, ידרסו אתכם, אני לא מסכים״.

גדז' התעקש והנהג הבין שהוא חייב להסתובב ואז החליט המתנדב לעצור עבורו את התנועה ורק לאחר שעשה זאת, איפשר לנהג הקלנועית ורעייתו להמשיך בנסיעה.

״בשעות הערב, הבחנתי בקלנועית שנוסעת נגד כיוון התנועה", סיפר גדז'. "מיד הבנתי שבני הזוג טועים ולא מבינים שהם מסכנים את חייהם באופן מיידי. הסברתי להם שהם טועים ודאגתי שיסתובבו ויחזרו. אירוע כזה עלול להסתיים באסון ואני שמח שהם המשיכו לדרכם, הפעם בצד הנכון, וללא כל פגע״.

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *