צפו: עוזרו של עציוני דחף את יו"ר הליכוד שמשון עידו

ישיבה סוערת במיוחד במהלכה הוצאו הורים על ידי המאבטחים, צרחות וכעס רב. בשיא הישיבה, דחף עוזרו של דוד עציוני, קיריל קארטניק את סגן ראש העיר לשעבר ויו"ר סיעת הליכוד שמשון עידו. המשטרה הוזמנה למקום ;;

ישיבת מועצה סוערת במיוחד הערב בעיריית חיפה, כשבשיאה, עוזרו של דוד עציוני קיריל קארטניק דחף את סגן ראש העיר לשעבר ויו"ר סיעת הליכוד שמשון עידו. הישיבה החלה כשראש עיריית חיפה ד"ר עינת קליש רותם פתחה בהודעותיה, במהלכם התייחסה לפרשת החניות כ"סערה בכוס תה" וזכתה לתגובות נזעמות מתושבי העיר שישבו בקהל.

כשעלה לדיון עניין הקייטנות הדיון החל לסעור, בעקבות הורים שצעקו את אשר על ליבם, והמאבטחים קיבלו הוראה להוציא אותם החוצה. חלק הוצאו באלימות. הישיבה המשיכה להיות רווייה בצעקות ובאלימות והשיא היה כשעוזרו של עציוני דחף את יו"ר סיעת הליכוד.

מיד לאחר התקרית נכנס סגן ראש העירייה נחשון צוק עם עידו לחדר צדדי כדי לברר מה קרה.

קיריל קארטניק מסר בתגובה: "בישיבת מועצה הגיע מישהו מטעמו של שמעון עידו וניסה לפוצץ את הישיבה, ביקשתי מהמאבטחים שיוציאו אותו, הבנאדם השתמש נגדי בכוח וקרה מה שקרה".

רותם פרנקל, הפעיל בגלל סערו הרוחות אמר: "אני מבין יפה מאוד שלקיריל ופטרונו קשה לשמוע ביקורת, היחיד שתקף כאן והכל מצולם, הוא קיריל. אנחנו במדינת חוק, נפנה למשטרה והם ימצו עימו את הדין. צר לי שפקיד זוטר מתנהל כאילו העירייה שלו".

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

3 תגובות

  1. נחשון ב.

    עציוני והעוזר שלו שני בריונים בשקל.
    בושה.

  2. לפי הוידא זה הפוך שמשון עידו הוא הבריון שהתחיל עם הדחיפות והדיבור רחוב של מי אתה בכלל

  3. אכלו לי שתו לי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *