קיה סורנטו היא ללא ספק הבחירה הבטיחותית והעוצמתית עבור המשפחה שלכם

קיה היא ללא ספק היצרנית האהובה בישראל

מהיום שדגמי המכוניות הראשונים שלה נחתו ופגשו את השוק הישראלי, הפכה קיה ליצרנית הרכב האהובה ביותר עלינו. קשה למצוא את הסיבה לכך, אולי זה קשור לעובדה שמדובר במכוניות אמינות, עם שירות מקצועי ואמין, מכוניות ששומרות על ערכן והכי חשוב היצע ומגוון של דגמים רבים שמספקים מענה כמעט לכל צורך אישי ולכל צורך משפחתי. לכן כאשר יצרנית הרכב הקוריאנית מכריזה על דגם חדש לאחת המכוניות האהובות שלה, קיה סורנטו, אין ספק שכדאי לכם לעקוב אחריו.

רכב משפחתי?

הישראלים כבר מזמן לא מחפשים רכבים משפחתיים רגילים, הם מעדיפים לבחור ברכבי SUV אשר מאפשרים להם ליהנות מחוויית נסיעה נוחה ובטוחה יותר כרכבי כביש שטח כלומר רכבים שבהם אפשר לנסוע בכבישים במשך השבוע אך גם ליהנות מנסיעה בתנאי שטח בסופי שבוע. מעבר לזה מציעים הרכבים האלה מרווח גדול יותר, אם בעבר רכבים של 7 מקומות היו מיועדים למשפחות מרובות ילדים, כיום רכבים כאלה כדוגמת קיה סורנטו הם בחירה מועדפת על משפחה רגילה בשל העובדה שקיה סורנטו מציעה מרווח פנים חשוב הן לנוסעים והן במידה ונבקש לשאת ציוד או דברים אחרים ברכב.

קיה סורנטו פלאג אין

רכבי פלאג אין היברידיים הפכו למבוקשים ביותר בשוק הישראלי מכיוון שהם מאפשרים לנו ליהנות מכל היתרונות: נסיעות קצרות ועירוניות על מנוע חשמלי שחוסך לנו בעלויות הדלק ונסיעות ארוכות על מנוע בנזין. קיה סורנטו פלאג אין היא גם היחידה שאינה שייכת לקטגוריית הרכבים היוקרתיים אשר מציעה לכם את האפשרות ההיברידית בדגם שכולל שבעה מושבים. אם אתם מחפשים אופציה בטיחותית, אין ספק שקיה סורנטו פלאג אין היא כזו בשעה שהיא מגיעה עם בלימה אוטונומית, בקרת שיוט ובקרת סטיה אקטיבית זאת בנוסף להתראות שונות על שטחים מתים שמגיעות גם באופציה קולית ולא רק ויזואלית. המנוע החשמלי מאפשר נסיעה לטווח של 30 ק"מ בנסיעה עירונית ועד 45 ק"מ בנסיעה משולבת. צריכת הדלק במנוע הבנזין עומדת על 13 ק"מ לליטר, הישג נאה עבור רכב כבד וגדול כדוגמת הקיה סורנטו.

קיה סורנטו מנוע בנזין

קיה סורנטו עם מנוע בנזין מגיעה עם מנוע 2.5 ליטר והספק מירבי של 180 כוחות סוס, הדגם החדש שמגיע לישראל בגרסת הפרמיום יהיה מצויד בחימום מושבים, זיכרונות למיקום מושב הנהג, מערכת מצלמות היקפית, הקרנת שטח מת בעת חציית נתיבים ועוד מערכות מתקדמות. קיה סורנטו מנוע בנזין מתגלה כאופציה בטיחותית מועדפת בשעה שהיא מגיעה עם 7 כריות אוויר, מערכות לניטור מרחק, מערכות אקטיביות למניעת סטיה ובלימה עצמית, התרעה מפני פתיחת דלתות בשעת מעבר רכב, מערכת למניעת שכחת ילדים ועוד.

למה כדאי לכם לבחור בקיה סורנטו?

מסתבר שמדובר ברכב ה SUV המומלץ ביותר, אשר מעניק לכם אפשרות לבחירה בין קיה סורנטו היברידית שבה תוכלו ליהנות מהוצאות תחזוקה נמוכות יותר או מבחירה ממנוע הבנזין המוכר אשר מגיע כעת גם בגרסת פרמיום מפנקת ביותר. קיה סורנטו מעניקה לכם בחירה ברכב שהוא הרבה יותר מרכב משפחתי ואשר מגיע עם שבע מקומות ישיבה כדי ליהנות ממרחב פנימי מלא ואפשרויות רבות של נסיעת אנשים ומטען בצורה פשוטה. שילוב של מגוון מערכות בטיחות ומנוע עוצמתי מספקים לכם למעשה בקיה סורנטו בחירה ברכב עוצמתי ובטיחותי שהוא ללא ספק הבחירה הכי מתאימה עבור המשפחה שלכם.

איפה אפשר לראות את קיה סורנטו?

אתם יכולים לראות את דגמי קיה סורנטו ואת הדגמים האחרים של יצרנית הרכב הקוריאנית במרכז שירות קיה חיפה – קיה צפון בהנהלת אילן נחימוב. המרכז ממוקם בשדרות ההסתדרות בחיפה ותוכלו לשבת עם יועצי המכירות שלנו וליהנות מהתאמה מושלמת לרכב הבא שלכם.

אודות לירן לביא

אולי יעניין אותך גם?

מתנות יוקרתיות – מארזי השוקולד לאירועים מושלמים

שוקולד פרלינים מהווה חלק מהאמנות של עולם השוקולד. מארזי פרלינים הפכו לסמל של יוקרה בכל …