קליש: סבסוד קייטנות, הבטחה ללא סימוכין שניתנה בשנת בחירות

אחרי מחאת הקייטנות, יצאה לפני דקות ספורות הודעה של ראש עיריית חיפה ד"ר עינת קליש. מי שזקוק לסבסוד וחתם על חוזה עם רשת המתנ"סים, יקבל ממערכת החינוך 300 שקלים
הבטחה ללא כיסוי
צילום: ראובן כהן, עיריית חיפה

מחאת הצהרונים, תגובת ראש העיר. אחרי מספר שבועות של מחאת ההורים בנוגע לקייטנות העירוניות, שמחיריהם עלו לאחר שהעירייה החליפה את המפעיל, יצאה לפני דקות, הודעה מראש עיריית חיפה ד"ר עינת קליש רותם. "לאחר שבועות רבים של חקר הנושא, הנהלת העירייה יכולה להבטיח שהקייטנות אותן יקבלו הורי חיפה בקיץ 2019 יהיו ברמת שירות ובעלויות לפי כל הקריטריונים המתבקשים", נפתחה ההודעה.

"בקיץ הזה, הקייטנות יתופעלו על ידי חברת משכ"ל. יחד עם זאת, בכוונתנו להמשיך לעבוד עם המתנ"סים שחשובים לנו במרחב החינוכי קהילתי ולא נוותר על שירותיהם העתידיים. חוזי ההתקשרויות מולם יבדקו וילמדו, על מנת לבנות עימם יחסי עבודה תקינים מעתה ואילך".

דליש התייחסה בהודעתה לטענות ההורים, כי הובטח להם סבסוד לקייטנות. "נראה לכאורה, שהורים לילדי הצהרונים קיבלו הבטחה לסבסוד חודש קייטנות חינם ביולי. מדובר בהבטחה שאין לה סימוכין, שניתנה בשנת בחירות, שאין מאחוריה תקציב אמיתי, ושאין לה מקורות מימון", אמרה קליש.

קליש הנחתה את מערכת החינוך להעניק הנחה של 300 שקלים למחזור יולי בלבד, על סמך חוזה חתום מול המתנ"ס או העירייה. שמכיוון שטובת המשפחות עומדת לנגד העירייה, הורים שזקוקים לעזרה, יכולים לפנות בדוא"ל או בטלפון לעירייה. [email protected] או בטלפון 1-700-507-002.

אודות אבירם פישר

אולי יעניין אותך גם?

מטבח בהיר? מטבח כהה? הגיע הזמן לתפוס גוון

לקראת משימת עיצוב מטבח חדש, אנשים רבים מתלבטים אם לבחור בגוונים כהים או בהירים. אם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *