קפטן אמריקה נגד טלגראס

צעיר מקרית אתא, נגדו הוגש כתב אישום על מכירת סמי הזיה לסוכן משטרתי סמוי, שוחרר למעצר בית

צעיר בן 24 מקרית אתא המואשם בעבירות של סחר בסמים באמצעות אפליקציית טלגראס שוחרר למעצר בית לאחר שנתפס במסגרת מבצע של סוכן סמוי שקנה ממנו סמי הזיות.

המבצע של החדרת סוכן סמוי למעצר סוחרי סמים בטלגראס כונה על ידי המשטרה בשם קפטן אמריקה. על פי כתב האישום שהוגש נגד הצעיר, מגדירה המשטרה את אפליקציית טלגראס כרשת שמאגדת תחתיה אלפי סוחרי סמים ומהווה את זירת הסחר בסמים הגדולה בישראל.

נעצר שנה אחרי. עו"ד תומר נווה
צילום: יח"צ

כתב האישום שהוגש לבית משפט השלום בחיפה מייחס לנאשם, המיוצג על ידי עו"ד תומר נווה, שני סעיפי אישום של קשירת קשר לעשות פשע וסחר בסמים מסוכנים. על פי סעיפי האישום הוא נפגש עם הסוכן הסמוי ומכר לו סמים מסוג אל אס די ואמ.די.אמ.איי. בחיפוש בביתו נמצא סם מסוג קנאביס.

התובע המשטרתי הגיש לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בנימוקיו טען התובע כי יש חשש שהנאשם ימשיך לסחור בסמים באמצעות צד שלישי גם אם ישהה במעצר בית ובכך יסכן את שלום הציבור.

בדיון בפני השופטת מריה פיקוס בוגדאנוב, טען עו"ד נווה, כי הנאשם נעצר רק כשנה לאחר לאחר המבצע ובאופן אקראי. עוד ציין עו"ד נווה כי מדובר בצעיר במצב רגשי עדין בגלל תאונת דרכים שעבר. יודגש כי נגד הנאשם תלויים ועומדים שני כתבי אישום נוספים בעבירות דומות בהן הודה והורשע אך טרם נגזר דינו.

בית המשפט נעתר לבקשתו של עו"ד נווה והורה על שחרורו של הנאשם למעצר בית עם איזוק אלקטרוני וערבות כספית.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *