קרים פריי, העלילה מסתבכת

המנהל המקצועי החדש שמונה לקבוצת הכדורגל בשקשהיר מתכוון להחזיר את השחקנים המושאלים ולשחרר את השחקנים המבוגרים, מה שנותן סיכוי לקרים פריי לחזור לקבוצה הטורקית ולככב בה

העלילה בעניין קרים פריי, יקיר האוהדים הירוקים, קיבלה תפנית לפני שישה ימים. קבוצת הכדורגל איסטנבול בשקשהיר החתימה את אוקאן בוראק כמנהל המקצועי החדש, שהתחיל להכין את השנה החדשה. הקבוצה הפסידה את האליפות ממש על קו הסיום לקבוצת הפאר גלאטסראיי, בפער של שתי נקודות בלבד.
אחת הבעיות שהיו לבשקשהיר, שמזוהה אגב עם מפלגת השלטון של ארדואן, הייתה שגיל השחקנים הממוצע בקבוצה חצה את גיל שלושים וממוצע גיל שחקני ההתקפה עמד על 34.


עם כניסתו לתפקיד נתן המנהל המקצועי הוראה שהוא רוצה לראות את כל השחקנים המושאלים מתאמנים לפני שהוא מחליט משהו. אתמול הוא כבר שחרר את הכוכב הטוגולזי של הקבוצה עמנואל אדביור, שחצה את גיל 35.

לא ברור מה יעלה בגורלו. קרים פריי
צילום: שלומי טובה

קרים פריי (26) הוא שחקן צעיר, בשיא הקריירה לשחקן כדורגל פעיל, שנדחק מהקבוצה הטורקית בגלל כוכבי כדורגל כמו אדבאיור, רוביניו הברזילאי וארדה טוראן. עם כניסתו של המנהל המקצועי החדש, יש לקרים סיכוי גדול ביותר להישאר בקבוצה ואף לקבל את חולצת ההרכב, במהפכה שמתכנן בוראק, ולכן ההחלטה לגביו תתקבל כנראה בחודש אוגוסט.
הקבוצה הטורקית תשתתף אוטומטית בשלב הבתים של הליגה האירופית, המתחיל בחודש ספטמבר ולכן תחילת האימונים הוא בחודש הבא, מה שאומר שכנראה לא יקרה שום דבר בגזרת פריי מכבי חיפה.

הצגת המנהל המקצועי החדש של בשקשהיר בשבוע שעבר
צילום: מסך

האוהדים הירוקים יאלצו לחכות בסבלנות להחלטה מה יעלה בגורלו של פריי, השאלה האם המועדון יחליט לחכות מבחינה אסטרטגית, מכיוון שמכבי חיפה תתחיל לשחק על מוקדמות הליגה האירופית בעוד פחות מחודש, וקרים כמובן לא יהיה שותף למחנה האימונים.

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *