קרית אתא: החל שלב נוסף בהסדרת רחוב התעשייה

בימים אלה מבצעת עיריית קרית אתא בשיתוף עם משרד התחבורה ויפה נוף שלב נוסף בעבודות התשתית הנרחבות ברחוב התעשייה כולל חיבור לכביש עוקף קריות וצומת ל"ט

יצא לדרך שלב נוסף בפרויקט הסדרת רחוב התעשייה בקרית אתא. במסגרת העבודות מתבצע שיפוץ נרחב של הכביש, לרוחב של כ- 40 מטרים והפיכתו לכביש דו נתיבי ודו מסלולי, הכולל הפרדה רחבה ובטיחותית לאורך כל הרחוב. בנוסף, הסדרת המדרכות ומעברי החצייה והתקנת מערכת תאורה חדשה. לאורך השטחים הציבוריים יתבצע פיתוח נופי ויותקנו שלוש תחנות טרנספורמציה זעירות.

במקביל מבוצעים שינויים גיאומטרים בתוואי הכבישים והמדרכות וכן השלמת בניית כיכרות תנועה בצומת התעשייה – שלמה בן יוסף , המעפילים- התעשייה וצומת 772 א'- מעפילים, במטרה לווסת את תנועת כלי הרכב ברחוב, לאפשר גישה נוחה, להסדיר את התנועה בצמתים ולהגביר את הבטיחות. הכיכרות יאפשרו חיבור לכביש 772א' המהווה כניסה לדפו של המטרונית. 

העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות הפיתוח שנעשו בדרך חיפה, כביש 772, כביש 772א' ורחוב הירדן אשר סוגרים למעשה את כל מערך הכבישים המובילים לצומת 772- התעשייה- זבולון (צומת דשנים). עלות הפרויקט מוערכת בכ- 50 מיליון שקלים. 

"אזור התעשייה הפך בשנים האחרונות לאטרקטיבי, הודות לכניסת יזמים ומשקיעים חדשים לאזור, כך שהשקעה באזור זה היא חיונית להמשך פיתוחה של העיר", אמר ראש העירייה יעקב פרץ. "מערך התשתיות בעיר שינה את פניו מתוך ההנחה כי פיתוח צירי תחבורה ראשיים יביאו לפיתוח העיר והאזור כולו ויהפכו את קרית אתא לזמינה ונגישה, תוך ניצול הפוטנציאל המרבי שלה".

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *