קרית ביאליק תחגוג היום את יום הילד

מנהלת עמותת "ילדים מחייכים" תציין את היום בחגיגה שתוקדש להנאת ילד העיר, בתקווה שהדבר יהפוך למסורת

היום מצוין יום הילד הבינלאומי, בו אושרה בשנת 1989 האמנה לזכויות הילד על ידי העצרת הכללית של האומת המאוחדות. יום זה מוקדש בדרך כלל באירועים שונים לרווחת הילדים ברחבי העולם. גם בקרית ביאליק יתקיימו היום אירועים למען הילדים.

מנהלת עמותת "ילדים מחייכים" צביה באום, שדואגת כל השנה לרווחתם ובריאותם של ילדים, על ידי איסוף תרומות לפני תחילת הלימודים והשלמת ציוד לילדים ממשפחות מעוטי יכולת, להלבשת הילדים ואף לימי כיף לילדים אלו, החליטה לציין את היום הזה בחגיגה גדולה שכל כולה מקודשת להנאת ילדי קרית ביאליק. באום, יחד עם מנהלת בית הספר רעיה טובול, יקיימו היום בחטיבת הביניים דפנה, אירוע למען הילדים, בין השעות 16:00 – 18:00.
"הכוונה שלי לעזור לילדים נזקקים ולחינוך מיוחד, וההפנינג היום מוקדש להם", אמרה באום. "כל ההפנינג הוא אירוע שהצלחנו להרים בזכות תרומות. המון אנשים עזרו להצלחת האירוע הזה, כל אחד בדרך שלו וביד נדיבה. תהיה חגיגה גדולה לילדים שכוללת הפעלת הילדים, הרקדה, דוכני יצירה, צמות, קעקועים ואומן בלונים. יהיה מזנון עשיר עם אוכל, שתייה ועוגות. והשיא של ההפנינג, בסופו תערך הגרלה שהפרס הראשון הוא אופניים".
עוד הוסיפה באום שמדובר באירוע ראשון מסוגו אותו היא מקיימת בקרית ביאליק, "אני מקווה שהוא יהפוך למסורת שהילדים יחכו לו בגעגוע ושמחה", אמרה.

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *