רופאי ביה"ח בני ציון על הבר

רופאים בכירים מהמרכז הרפואי בני ציון יקיימו הרצאות מרתקות בנושאים המעסיקים את כולנו בתחומי הבריאות השונים, בברים ברחבי העיר חיפה

לאור ההצלחה, המרכז הרפואי בני ציון יקיים בפעם השנייה ביום שלישי ה-11 בפברואר החל מהשעה 20:00 את אירועי "רופאים על הבר" בברים ברחבי העיר. במסגרת הפרויקט, יגיעו רופאים מומחים מהמרכז הרפואי בני ציון לשיחות מרתקות עם תושבי העיר חיפה בנושאים רפואיים ומעשיים שונים

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן, "בהשקפת עולמי, תפקיד בית החולים איננו מסתיים במתן טיפול איכותי ובטיחותי למטופלים, אלא גם צריך להיות מעורב בקהילה ובמערכת הבריאות בכללה ולכן, אני רואה חשיבות רבה בקידום הפרויקט – 'רופאים על הבר', שמטרתו לקדם את בריאותו של התושב, לחשוף אותו למידע העצום שיש בתחום הבריאות והחדשנות הרפואית ולשתף אותו בטיפולים ומחקרים פורצי דרך".

ד"ר שלומי שגיא ירצה על סקס סמים והורמונים
צילום: דוברות בני ציון

האירועים יתקיימו במבחר ברים ברחבי העיר חיפה- בעיר התחתית, נווה שאנן ומרכז הכרמל ויכללו הרצאות מרתקות של רופאות ורופאים בכירים בנושאים הנוגעים לבריאות של כולנו.

בערב זה, יפתחו הפאבים והברים בעיר את דלתותיהם ויזמינו את התושבים ליהנות מחברה טובה, מאווירה ייחודית וכמובן משיחה מרתקת בנושאים שנוגעים לחיים של כולנו: שמירה על אורך חיים בריא – כיצד לטפל בסוכרת, חדשנות בעולם הגנטיקה והרדיולוגיה, חידושים בעולם הגינקולוגיה, כירורגיה פלסטית, השפעות ההיפנוזה על הטיפול בחולה, טיפול בריטלין ועוד. זו הזדמנות לפגוש את האנשים מאחורי החלוק הלבן, שמגיעים במיוחד בשבילנו, אל הקהילה, כדי להשמיע, לשתף ולענות על שאלות.

ההשתתפות בהרצאות תהיה ללא תשלום אך מותנה בהרשמה מראש באתר בית החולים:
 www.b-zion.org.il , מספר המקומות מוגבל.
הברים יפתחו את הדלתות החל מהשעה 19:00 לטובת הזמנת מזון ושתיה לפני ההרצאה.

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *