רופא נשים נשיאותי

מבוטחות כללית ברמת הנשיא מטופלות מעתה על ידי ד"ר אניס כלדאוי מומחה בגינקולוגיה שסיים את לימודיו בטכניון בהצטיינות

צוות מרפאת כללית ברמת הנשיא מתרחב ומשתדרג עם הצטרפותו של המומחה ברפואת נשים ד"ר אניס כלדאוי, הוא רק בן 33, יליד חיפה ותושב חיפה.

סיים בהצטיינות לימודי הרפואה בטכניון ועשה סטאג' ב בבית חולים כרמל, שם גם המשיך בהתמחות ברפואת נשים. כיום הינו רופא בכיר במחלקה בבי"ח כרמל מקבוצת כללית, ביחידה לכירורגיה זעירה פולשנית והמרכז הרב תחומי לטיפול באנדומטריוזיס בבית החולים כרמל. כך שהמטופלות במרפאה ברמת הנשיא זוכות לטיפול ברמת בית חולים, תוך רצף טיפולי מיטבי בין רפואת הקהילה לרפואת בית חולים. הוא מתכוון להמשיך ולהתמקצע ובמסגרת זו עתיד לנסוע להשתלמות על יוקרתית במרכז מצוינות בצרפת בתחום כירורגיה אנדוסקופית מתקדמת והטיפול באנדומטריוזיס.

צילום: דוברות כללית
ד"ר אניס כלדאווי, ממליץ לנשים לשמור על אורח חיים בריא
צילום: דוברות כללית

כשנשאל מדוע בחר בתחום הרפואה והגיניקולוגיה משיב כי בעבורו להיות רופא זו שליחות, אבל גם זכות. תחילה חשב להיות כירורג כללי, אך לשמחתו בחר לבסוף ברפואת נשים כי היא רפואה מיוחדת וכוללנית הרואה את האדם לא רק כגוף אלא כגוף ונפש ומשלבת בין כל מקצועות הרפואה.

כטיפ בריאותי הוא מציע נשים להקפיד על אורח חיים בריא, כולל פעילות גופנית סדירה ותזונה בריאה בכל הגילאים. במקביל, הוא מדגיש, חשוב לזכור להשקיע בבריאות הנפשית לא פחות מהבריאות הגופנית.

בזמנו החופשי הוא אוהב לעסוק בספורט ולצפות בסרטים טובים אך מודה כי אחד התחביבים שלו הוא גם לנתח.

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *