רצח בגלל דמי שכירות

לבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש היום, חמישי, כתב אישום כתב אישום נגד ויקטור  ז'ירנוב (59) מחיפה באשמת רצח פאבל אורלוב (44) באמצעות סכין, בחודש שעבר, על רקע סכסוך  בגין תשלום דמי שכירות שהמנוח סירב לשלם או לעזוב את הדירה. 

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד שרון אייל, עולה כי הנאשם התגורר בדירה שכורה ברחוב הירדן בחיפה. בחודשיים האחרונים התגורר המנוח יחד עמו בדירה ונהג לישון בחדר השינה. במהלך התקופה, המנוח לא שילם לנאשם עבור השהות בדירה וסירב לבקשת הנאשם לעזוב את הדירה .על רקע זה התגלע סכסוך והנאשם החליט להמית את המנוח.

בחודש שעבר בזמן שהנאשם והמנוח שהו לבדם בדירה והמנוח ישן במיטה בחדר השינה, ניגש הנאשם למטבח, הצטייד בסכין מטבח גדולה, נכנס לחדר השינה ודקר את המנוח בעת שישן  דקירה עמוקה בצוואר מצד שמאל וסובב את להב הסכין בעודה נעוצה בצווארו של המנוח.  בהמשך כתב האישום נטען שהנאשם  הוציא מהמיטה את המנוח, שדימם קשות ממקום הדקירה בצווארו, וגרר אותו במסדרון הדירה עד סמוך לדלת הכניסה שם השכיב את המנוח על בטנו כשפניו כלפי הרצפה, אזק את ידיו מאחורי גבו באמצעות שני אזיקונים שחיבר יחדיו, הכניס את ראשו של המנוח לתוך שקית זבל, הכניס את רגליו לתוך שקית זבל, כל זאת כדי להבטיח ולוודא את מותו.

עוד עולה מכתב האישום, שאחר הצהריים יצא הנאשם מהדירה פגש בשכן שהבחין בכתמי דם על בגדיו, הציץ מבעד לדלת הפתוחה של הדירה והבחין בגופת המנוח. הנאשם פנה אל השכן, ביקש ממנו לסייע לו להיפטר מגופת המנוח. השכן הזעיק  את המשטרה, שהגיעה למקום זמן קצר לאחר מכן ועצרה את הנאשם.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *