רצח והותיר את הגופות בדירה

כתב אישום שהוגש הבוקר נגד תושב חיפה, מגולל שני מקרי רצח קשים, לאחריהם הפקיר הנאשם את הקרבנות בדירה עד לבוא המשטרה

פרקליטות מחוז חיפה הגישה הבוקר לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום נגד תושב חיפה הנאשם ברצח שני אנשים בדירתם ברחוב קיבוץ גלויות 23 בחיפה, בחודש מרץ.

על פי כתב האישום, הנאשם רומן בן בוריס גוריונוב (37) רצח את אולג מיטקו (53) ויורי גניפה (51) בדירתם בחיפה. מעובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עורכי הדין טל עופר ויובל לביא, עולה כי ביום המקרה, סולק גוריונוב מדירתו, על ידי בעל הדירה, לאחר שלא שילם שכר דירה.

צילום אילוסטרציה: פיקסאביי

בעקבות כך, פנה למיטקו, אותו הכיר ממקום עבודתו וביקש ממנו להתגורר בדירתו. מיטקו הסכים והשניים החליטו שהנאשם ישכור חדר תמורת תשלום חודשי קבוע. עוד באותו היום העביר הנאשם את חפציו האישיים לדירה.

מכתב האישום עולה, כי למחרת, החל משעות אחר הצהריים המוקדמות, שהו מיטקו וגניפה בדירה ושתו משקאות אלכוהוליים. בשעות הלילה התווכח הנאשם עם מיטקו בצעקות, בזמן שהם עומדים בחדר המדרגות מחוץ לדירה. בשלב מסוים נכנסו השניים לדירה ובהמשך התפתח עימות ביניהם.

עוד עולה מכתב האישום, כי על רקע העימות אחז הנאשם בסכין בעלת להב של 10 סנטימטרים ודקר את השניים למוות. בכתב האישום צוין, כי לאחר שרצח את השניים, הותיר את גופותיהם מוטלות בחדר, כשהוא יוצא ונכנס לדירה, לסירוגין, עד אשר נעצר, יומיים לאחר מכן על ידי המשטרה.

יחד עם כתב האישום שהוגש היום, הגישה המשטרה בקשה למעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו. הפרקליטות ביקשה מביהמ"ש להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *