שביעות רצון במכבי חיפה לקראת פתיחת הליגה

אחרי המשחק אתמול, הנהלת הקבוצה מרוצה מהשחקנים הזרים ומתפקוד הקבוצה, למרות התוצאה. התקרית בין בלבול לחזיזה הסתיימה בצחוק גדול

במכבי חיפה שוררת אופטימיות לקראת פתיחת עונת המשחקים בשבוע הבא לאחר החזרה הגנרלית אתמול בנתניה. פרט לניצחון, בקבוצה מרוצים מאיך שנראו שני השחקנים הזרים ההולנדים, יאניק ווילדסחוט וצ׳רון שרי, שהפגינו אמת משחק גבוהה וניכר כי מדובר בשחקנים איכותיים מאוד שיוסיפו המון לחלק ההתקפי שהיה אנמי משהו בשנה שעברה.

הקבוצה המשיכה את יכולתה הטובה מצמד המשחקים מול שטרסבורג כאשר דולב חזיזה, ניקיטה רוקאביצה ונטע לביא הפגינו כדורגל משובח וזכו למחמאות מהצוות המקצועי.

לקראת משחק פתיחת העונה בשבוע הבא יחזור ירדן שועה לסגל, אך רמי גרשון ימשיך להיעדר בשל פציעה. למרות הכל המאמן מרקו בלבול יודע שזה לא יספיק להמשך והוא מחפש עוד שני זרים בעמדות של בלם וקשר אחורי כדי לשדרג את הקבוצה. שחקנים איכותיים עשויים להיפלט מקבוצות שנושרות ממפעלים אירופאים, או כאלה שלא נמצאים בתכניות המקצועיות, לא מצאו קבוצה שתקלוט אותם וחלון ההעברות נסגר ( באירופה תאריך הסגירה הוא 30.08.19 ) בעוד שבישראל הוא נסגר שבועיים לאחר מכן.

התקרית בין מרקו בלבול לדולב חזיזה מבחינת המועדון הסתיימה בצחוק גדול. מרקו התנצל אך אמר שהיה שקוע במשחק ולא הסתכל לעברו של חזיזה שבא ללחוץ את ידו.

בקבוצה יצטרכו להחליט על עתידם של כמה שחקנים בהם החלוץ גיל יצחק, שלא היה בסגל על אף שירדן שועה לא נכלל אתמול אף הוא, וכמה קבוצות חושקות בו בהשאלה לעונה הקרובה.

עוד שני שחקנים מאוכזבים הם שני המגינים השמאליים יהב גורפינקל והכישרון הניגרי הצעיר אייקום אוטין שלא נכללו בסגל אף הם כאשר עוד ידוע שבקבוצה ממתינים לתשובתו של טאלב טוואטחה שקיבל הצעה אך מעוניין למצות את האפשרויות באירופה לפני שיחליט על חזרתו. גורפינקל כנראה יושאל , לגבי אוטין שתופס משבצת של זר אך לא נכלל בסגל יצטרכו לתת את הדעת כיוון שמדובר בכישרון גדול שנכלל ברשימת 80 השחקנים הצעירים הטובים לשנת 2019 והוא חייב לקבל דקות משחק. כרגע נמצאים חמישה זרים בקבוצה כאשר מחפשים להוסיף שניים, מה שאומר שלפחות אחד יאלץ לעזוב את הקבוצה.

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *