שינוי בצ'יק צ'ק

חודשי הקיץ הם החודשים הכי אידיאלים לעבור או לשפץ דירה. לרגל העונה, קבלו טיפים בעיצוב שיעניקו טאץ' אפוף גלאם לדירה, מבלי לשבור קירות או לפשוט רגל

שוק מעברי הדירות כולל בכל שנה  כ-300 אלף משקי בית שעוברים דירה. אם לא מדובר בדירה חדשה, יש סיכוי סביר שהדיירים ירצו לרענן את המראה וגם אם הם לא מתכוונים להזמין שיפוצניק ולשבור קירות, הם היו שמחים לסוג של טביעת אצבע אישית שתרענן את המשכן החדש.

אפשר לייצר שינוי קל (צילום: אודי גורן)

ענת אגסי, מנהלת קשרי האדריכלים בחברת אלוני, מסבירה שאכן בחודשי הקיץ שוק השיפוצים באופן כללי עולה מדרגה והביקוש לשינויים קוסמטיים ניכר באולמות הרשת. "משפחה שעוברת היום דירה, לא בהכרח מבקשת לשפץ מן היסוד, אולי ההיפך הוא הנכון. קיימים היום פתרונות שמאפשרים לערוך שינוי קל בזמן קצר, בלי להיכנס לשבירת קירות ויצירת אבק", אומרת אגסי.

השינויים הקוסמטיים הם חלק מטרנד רחב בהרבה המקדם חידוש חללים ללא שבירת קירות. כשמדובר בעולם האריחים והכלים הסניטריים קיימים מספר פתרונות, שיתאימו ליצירת שינוי מהיר ובעל ערך מוסף גבוה, במדד של עלות מול תועלת.

אז איך לעשות את זה נכון? קבלו את הטיפים של אגסי ליצירת שינוי משמעותי  שיוסיף טאץ' עיצובי זוהר מבלי לשבור קירות:

ריצוף סינטרפלקס (צילום: יח"צ)

פרקטי למינציה

פרקט הלמינציה מאפשר שינוי מהיר, בעיקר בשל העובדה שאין צורך לעקור את הריצוף הקיים ושנית, בזכות פיתוחים מתקדמים שיצרו מצב של אפשרות להרכיב את יחידות הפרקט זו לזו, ללא שימוש בדבקים או בכל חומר אחר. הדור החדש של פרקטי הלמינציה מציע פרקטים עמידים יותר, בעלי מראה אותנטי מאוד, כזה שבעין בלתי מזוינת לא ניתן לעמוד על ההבדל בינו ובין פרקט עץ טבעי.

אריחים מדוקקים

האריחים המדוקקים הם אריחי גרניט פורצלן, אותם אריחים מוכרים שנראים היום ברוב הדירות החדשות. האריחים המדוקקים מגיעים בעובי 3 מ"מ ומאפשרים הדבקה על גבי ריצוף קיים. "הנתון הזה משמעותי מאוד, מסבירה אגסי ומוסיפה "הדבקת אריחים על גבי ריצוף קיים תחסוך ללקוח אלפי שקלים ותחסוך כניסה לשיפוץ מאסיבי. פעולת ההדבקה מסתכמת בזמנים קצרים בהרבה, כמעט ללא לכלוך, ובעלויות הרבה יותר נמוכות".

ללא חציבה בקיר (צילום: אסף לוי)

נקודה דקורטיבית

הקיר שמאחורי הכיריים הוא סוג של נקודה שאפשר להפוך אותה ברגע לנקודה דקורטיבית. אפשר כמובן לשנות את החיפוי בכל קירות המטבח, אבל אם אנחנו מתרכזים בשינוי קטן שיעשה הבדל גדול, מספיק לחפות את הקיר שמאחורי הכיריים באריחים צבעוניים, בולטים במיוחד, לקבלת כתם צבע מלא שיק וסטייל. אלו יכולים להיות אריחים צבעוניים, אריחים עם דוגמא מיוחדת או אפילו סוג של מיקס בין כמה סוגי אריחים. משום שמדובר בשטח קטן יחסית, אפשר לשלב כל צבע וכל דוגמה, בלי לחשוש שזה ימאס בהמשך. מעבר לפן האסתטי, חיפוי שכזה יאפשר לנקות ביתר קלות נתזי שמן והצטברות של לכלוך.

כלים סניטריים

קיימים כלים סניטריים שהמנגנון שלהם דורש חציבה בקיר, אבל לצד אלו קיימות קולקציות רבות, מרהיבות ועשירות שמציעות כלים סניטריים שמאפשרים החלפה פשוטה בלבד. תחשבו רגע, מה יקרה לחלל הביתי שלכם אם רק תחליפו בו את הברזים. ברזים וראשי טוש הם סוג של אבי חן שמקשטות את הבית. מספיקה החלפה שלהם בלבד, כדי לזרוק בבית כולו מידה נכונה של התחדשות מרעננת.

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

כך תסננו אתרים במחשב הביתי

חשוב לשמור את האצבע על הדופק כאשר מדובר בגלישה היום, כמעט לכל ילד יש מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *