שני חיילים מהקריות נבחרו למצטיינים

השבוע התקיימו טקסי מצטיינים בחטיבות ובאוגדות השונות לכבוד יום העצמאות ה- 71 למדינת ישראל. בין המצטיינים גם סמ"ר אלעד סילם ורב"ט אביאל סיבוני מהקריות.

 סמ"ר אלעד סילם, ע' מ"פ בבא"ח נח"ל בגדוד 932, מקרית ביאליק, בוגר תיכון אורט ביאליק שם הרחיב פיזיקה וערבית, בנוסף הוא אוהב מחשבים ועוסק בתוכנות ובניית אתרים. סיךם רצה לשרת בתפקיד קרבי והתגייס לחטיבת הנח"ל. במסגרת תפקידו הוא אחראי על הממשק בין המטה לשטח הכולל קשר, מעקבים, ציונים, חוברות עבודה למפקדים ועוד תחומים רבים אחרים.

לאחר שקיבל את אות ההצטיינות ממפקד החטיבה, אמר סילם: "הגעתי לתפקיד כי חשוב לי שהדור הבא של הטירונים שנמצא בידיים שלנו ידע את העבודה ואת המשמעות, אני מנסה לעשות כל מה שצריך ומעבר ולבצע את המשימות שלי בצורה הכי טובה שאפשר".


סמ"ר אלעד סילם (צילום: דו"צ)

רב"ט אביאל סיבוני מקרית אתא, למד בישיבה התיכונית בעיר וכיום הוא משרת בלשכת גיוס בחיפה כרכז מתגייסים חרדים לצה"ל. סיבוני מספר על התפקיד: "מה שאני הכי אוהב בתפקיד שלי זה משמעות השירות שלו, כחלק מן מנהלת החרדים בצה"ל אני מלווה את המלש"ב החרדי שלא מסתדר במסגרת בו הוא נמצא, עד הרגע שבו הוא מוצא לעצמו מסגרת תומכת ובונה אישיות בצה"ל." כשנודע לו שהוא זכה בתעודת הצטיינות, הוא אמר: "לדעתי נבחרתי להיות מצטיין בגלל ההשקעה וההתמדה בתפקיד. אני מאמין במשפט "אל תהיו כעבדים המשמשים את הרב על מנת לקבל פרס" – הכוונה היא שלא צריך לעשות משהו בחיים מתוך אינטרס אישי בהכרח, תעשה מה שמוטל עליך על הצד הטוב ביותר. פרס או תעודה לא הופכים בן אדם ליותר טוב, השקעה והתמדה כן".

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *