לוחמי האש בלמו את השריפה באזור תעשייה קרית ביאליק

לוחמי האש בלמו את חזית שריפת החורש הסמוך לאיזור התעשייה בקרית ביאליק והיא אינה מאיימת עוד על בתי המלאכה והעסקים הרבים לאורך רחוב החרושת. שירותי הכבאות של מחוז חוף הכריזו שליטה על האירוע, אך הצפי הוא כי מלאכת הכיבוי הסופי תארך עוד מספר שעות.


הסיוע האווירי שהוזמן בתחילת האירוע בוטל מאחר ויעילותו מוגבלת עקב קווי מתח גבוה הממוקמים בתוואי השריפה כמו גם הודות להצלחת מאמצי הכיבוי הקרקעיים. כפי שצוין בתחילה, בראש סדר העדיפויות של לוחמי האש הראשונים שפעלו באירוע היה בלימת הלהבות מלפגוע במבנים שבאזור התעשייה,והם עמדו בכך.
באירוע פועלים 32 לוחמי אש על גבי 14 רכבי כיבוי .

הושגה שליטה. שריפת החורש בסמוך לאזור תעשייה צור שלום
צילום: דוברות כבאות חוף

לפני שעה קלה הוזעקו כוחות הכיבוי לשריפת חורש המתפתחת בסמוך לרחוב החרושת באזור התעשייה בקרית ביאליק, שם השתוללה שריפה גדולה, שאיימה להתפשט גם לבתי עסק סמוכים. כוחות רבים של כיבוי אש מכל רחבי מחוז חוף הגיעו לסייע לאירוע.

למקום הוזנקו ארבעה מטוסים מטייסת הכיבוי "אלעד, אך לבסוף לא הגיעו, מאחר ותוואי השטח עלול להקשות על יעילותם, בשם קווי מתח גבוה שפרושים באזור. למרות מאמצי הכבאים, מדובר בתא שטח גדול ועבודה רבה הייתה לפניהם. מפקד תחנה אזורית חיפה טפסר משנה חזי לוי שמוביל את הכבאים, הקים חפ"ק במקום. בנוסף הועלתה דרישה לכלי ציוד מכני הנדסי במטרה לסייע לכיתור גזרות השריפה.

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *