תאונת עבודה קטלנית בחיפה: בן 43 התקין חלונות ונפל אל מותו

לפני זמן קצר נקבע מותו של גבר כבן 43 שנפל מחלון בניין משרדים ברחוב טשרניחובסקי בחיפה. מעט אחרי השעה אחת-עשרה התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על פועל שנפל מגובה של שש קומות ברחוב טשרניחובסקי בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על גבר כבן 50 עם פגיעה רב מערכתית ללא סימני חיים ונאלצו לקבוע את מותו במקום. חוקרי משטרת חיפה נמצאים בשטח ופתחו בחקירת המקרה.

תאונת עבודה קטלנית בחיפה
צילום: איחוד הצלה כרמל ואשר

אמיר חיאק חובש באיחוד הצלה סיפר: "עוברי אורח סיפרו כי הוא היה במהלך התקנת חלונות בבניין משרדים. למרבה הצער לא נותר אלא להמתין לקביעת מותו עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

מוקדם יותר הבוקר, שלישי, מעט אחרי השעה עשר בבוקר התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על פועל שנפל מגובה באתר בניה בדרך אלנבי בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים רמב"ם בחיפה גבר כבן 49 במצב בינוני עם חבלות בגפיים לאחר שנפל מגובה של כארבעה מטרים.

מהמשטרה נמסר בתגובה: "מדובר בתושב חיפה בן 43 שנפל אל מותו בעת שהתקין חלונות בקומה השישית של בניין משרדים בעיר. חוקרי משטרה במקום ונציג משרד העבודה זומן, לשם בחינת נסיבות התאונה הקשה".

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *