מפגע במדרכה גרם לנזק בכיסא גלגלים

תושב קרית אתא הגיש תביעה לבית המשפט, נגד עיריית קרית אתא, בטענה שכיסא הגלגלים שלו נפגע כתוצאה מחוסר של אבנים משתלבות, שגרמו לכיסא להיתקל ולהישבר

לבית משפט השלום בחיפה הוגשה תביעה נגד עיריית קרית אתא, על ידי תושב העיר שכיסא הגלגלים שלו נפגע כתוצאה מחוסר אבנים משתלבות במדרכה. מכתב התביעה שהוגש על ידי עו"ד סאמי אבו ורדה עולה, כי המקרה אירע בחודש ינואר השנה, בעת שהתובע שמתנייד על כיסא גלגלים, נתקל במפגע של חוסר אבנים משתלבות במדרכה ברחוב ש"י עגנון. הוא נפל ונזקק לטיפול רפואי, אבל בנוסף,כיסא הגלגלים נשבר.

עו"ד סאמי אבו ורדה
צילום: יח"צ

התובע התלונן על כאבים בכל חלקי גופו, בעיקר בידיים ובברך שמאל והרופאים אבחנו נפיחות, שטף דם ורגישות בכף יד שמאל, בנוסף לפגיעות אחרות. התובע טופל בבית החולים ושוחרר עם המלצות למעקב רפואי ומנוחה, אך בהמשך נזקק לטיפולים נוספים במסגרת קופת חולים, אולם ללא שיפור ניכר במצבו. לטענת התביעה האיש נזקק עתה לעזרה צמודה בפעילות היומיומית שלו.

בכתב התביעה נדרשת העירייה לפצות את התובע בעלות כסא הגלגלים בסך 5900 שקלים. בנוסף נתבעת העירייה בתשלום פיצויים של כ-45 אלף שקלים או כפי שיקבע על ידי בית המשפט, בגין הוצאות ועזרה צד ג' שנגרמו לתובע כתוצאה מהנפילה. מעיריית קרית אתא נמסר כי היא טרם קיבלה את התביעה.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *