שישה אוהדים נעצרו בחשד לאיומים על אסף בן דוב

התקהלות של אוהדים בהתנהגות אלימה, בחצר ביתו של מנכ"ל מכבי חיפה, הביאה את המשטרה, שעצרה שישה מהם והרחיקה אותם ממשחקים לחודש ימים. מכבי חיפה: "אין באמת מלחמה נגד האלימות"

במכבי חיפה סוערות הרוחות מאמש בשעות הצהריים בעת שקבוצת אוהדים חדרו לחצר ביתו של אסף בן דוב, מנכ״ל הקבוצה, והשתמשו באלימות מילולית קשה נגדו ונגד בני ביתו תוך כדי איומים על פגיעה פיזית בפעם הבאה.

אלימות מילולית קשה. אסף בן דוב
צילום: מכבי חיפה

מהמשטרה נמסר בתגובה: "המשטרה עכבה לחקירה שישה אוהדי מכבי חיפה והרחיקה אותם ממשחקי הקבוצה, לאחר שאיימו על מנכ"ל המועדון אסף בן דוב. אתמול התקבל דיווח במוקד 100 על התקהלות של מספר אוהדים ליד ביתו של מנכ"ל מכבי חיפה, תוך שהם משמיעים, על פי החשד, איומים כלפי בעל המקום. עם קבלת התלונה אמש, נפתחה מיד חקירה בתחנת המשטרה בזיכרון יעקב, במסגרתה זומנו שישה אוהדי הקבוצה, תושבי הצפון בשנות ה- 20 לחייהם לחקירה, ובסיומה שוחררו בתנאים מגבילים, לרבות הרחקה למשך 30 יום ממשחקי קבוצתם, לצד המשך ניהול הליך חקירתי בעניינם. המשטרה רואה בחומרה אירועים מסוג זה ותפעל בכל הכלים העומדים לרשותה כנגד כל גילוי בריונות במגרשי הספורט ומחוצה להם, תוך שמירה על היותם אירועי ספורט ותרבות ולא זירת קרב".

ממכבי חיפה נמסר בתגובה: "אם העונש הוא בדמות הרחקה ל-30 יום, אזי אין באמת מלחמה נגד האלימות".

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *