תושבת קרית ביאליק נהרגה בתאונת דרכים

הרכב שבו שהתה עם שני צעירים מכפר מנדא ניסה להימלט מניידת משטרה. הנהג איבד שליטה והתהפך. הצעירה נהרגה במקום ושני האחרים נמלטו

אידה קרמר, צעירה כבת 22, תושבת קרית ביאליק נהרגה הבוקר, שישי, בתאונת דרכים שאירעה בצומת המוביל לאחר שהרכב שבו הייתה נמלט מניידת משטרה והתהפך לוואדי סמוך.

מחקירת המשטרה עולה כי הצעירה שהתה ברכב באזור הקריות עם שני תושבי כפר מנדא. שוטרים שהיו בסיור בניידת הבחינו ברכב והחלו להתקרב על מנת לבדוק אותו. כשהבחינו נוסעי הרכב בניידת המשטרה החלו להימלט בנסיעה מהירה לכיוון צומת המוביל כשהניידת מאחוריהם. כשהגיעו לצומת המוביל איבד הנהג את השליטה ברכב מסיבה שאינה ברורה עדיין.

על פי החשד הראשוני, נהג הרכב נמלט מניידת משטרה שסימנה לו לעצור באזור הקריות,  תוך שהוא מסכן את משתמשי הדרך בנתיב הנסיעה, חוצה צמתים באור אדום עד לשלב התאונה בצד הדרך,  כשלאחריה נמלט הנהג ונוסע נוסף רגלית מהמקום. הצעירה שהייתה ברכב נהרגה במקום.

ניסים זינאתי, פרמדיק באיחוד הצלה מדווח מהזירה: "הרכב התהפך לוואדי סמוך בעומק של כ-2 מטרים. הצעירה שישבה מאחור נהרגה במקום ונאלצנו לקבוע את מותה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלה. עוברי אורח סיפרו לנו כי נוסעי הרכב שיצאו מהרכב בכוחות עצמם נמלטו רגלית לתוך היער הסמוך".

פראמדיקית מד"א, מיקה עוז סיפרה: "כשהגענו למקום ראינו את הרכב בואדי בצד הדרך כשהוא מעוך ומפורק. ברכב שכבה צעירה בשנות ה 20 כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

זמן קצר לאחר התאונה הופיע בתחנת המשטרה תושב כפר מנדא שהציג עצמו כבעל הרכב וטען כי הרכב נגנב ממנו עוד לפני התאונה. לאור הנסיבות והחשדות הוא נעצר לחקירה במשטרה.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרמי או בית המשפט לענייני משפחה

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה

האם יש שוני בין הערכאות בבדיני גירושין בין בית הדין לענייני משפחה לבין בית הדין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *