״בחרו להראות לי את הדרך החוצה באופן פוגע במיוחד״

אריק בנאדו מגיב לראשונה על הודעת הפיטורים המפתיעה

לפני שעה קלה קיבל מאמן קבוצת הנוער של מכבי חיפה אריק בנאדו הודעת הפיטורים המפתיעה, בזמן שהוא חושב על הכנת העונה הבאה. לבנאדו, שהתמנה רק בשנה שעברה למאמן הנוער, הייתה עונה מאתגרת מאוד, כשביוזמת המנהל המקצועי לשעבר מוחמד אלאך, הורד גיל השחקנים של קבוצת הנוער בשנתון, מה שגרם לה להיראות לא טוב והיא נלחמה על הירידה, כמעט עד המחזור האחרון. בנאדו, סמל ירוק בפני עצמו, הופתע כאמור מאוד מההחלטה ובהודעה אישית כתב מה שעל ליבו:

"הבוקר נדהמתי לקבל הודעה מהנהלת מועדון מכבי חיפה על פיטוריי מאימון קבוצת הנוער. הודעת פיטוריי הפתיעה אותי מאוד, בעיקר על רקע העובדה שנקבע כבר תאריך פתיחת עונה ולאחר שהכנתי ועמלתי על התכניות המקצועיות לעונה שעתידה לבוא. מיותר לציין את החיבור הרגשי שלי למועדון וכמה הוא חשוב לי ולכן קשה לי מאוד עם החלטת המועדון. בפרט שהדבר נעשה לאחר עונה אחת בלבד מתוך חוזה של שנתיים (שעל בסיס תנאי זה הסכמתי לחזור לקבוצת הנוער למרות הצעות רבות שהיו לי מקבוצות בוגרים). זה לא סוד שהעונה האחרונה הייתה מאתגרת במיוחד, עזיבת אלאך באמצע העונה, קבלת החלטות מקצועיות טרם הגעתי לקבוצה, הסגל הצעיר באופן חריג לעומת יתר קבוצות הליגה ולמרות כל אלה נתתי את כל כולי לאורך כל העונה ועשיתי את המקסימום ויותר מכך.
"הרגשתי שליחות מיוחדת לייצב ולטייב את מחלקת הנוער של המועדון המצויה בתקופה פחות טובה בהתאמה עם הקבוצה הבוגרת (לכך סיבות רבות שאדבר עליהן בעתיד) לצורך כך עבדתי ימים כלילות על מנת ליצור מכלול של תוכניות לשינוי ושיפור המחלקה וקבוצת הנוער בפרט לצערי הרב תוכניות לחוד ומציאות לחוד, ולא הצלחתי להשלים את המשימה, ושלא באשמתי. מעציב ומאכזב מאוד, לגלות שמועדון שגדלתי בו ושיחקתי בו שנים רבות ושביחד קטפנו מספר שיא של תארים, בחר להראות לי את הדרך החוצה באופן פוגע במיוחד".

ממועדון מכבי חיפה נמסר בתגובה: "מועדון כדורגל מכבי חיפה מודה לאריק בנדו על תרומתו ומאחל לו בהצלחה".

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *